Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalle Sepa kallim kodutöödes hätta ei jää: kui on naine olemas, milleks neid masinaid tarvis?

"See ei ole tegelikult väga keeruline," sõnab Andres Puusepp, kes aitab Kalle Sepa elukaaslasel klassikalisel moel pesu pesta.

Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu käisid eilses "Suvesulaste" avaepisoodis Kalle Sepa talus maatöid tegemas. Muuhulgas õpetas Kalle elukaaslane Lili Andresele ka traditsioonilisel moel pesu pesemist.

"Vaatame, kuidas tegelikult käib tänapäeval maal pesu pesemine. Ei mingit pesumasinat. Kogu töö käib käsitsi," imestab Puusepp.

"Kui on naine olemas, siis milleks neid masinaid tarvis on," sõnab Lili. "Vana hea pesulaud. Võid proovida, kuidas need kõige hullemad tööpüksid puhtaks saab," suunab Lili Puusepa klassikalisel viisil pesu pesema.

Tuleb välja, et pesulaual pesu pesemine polegi nii kerge kui paistab ning võtab Andrese lausa hingeldama. Puusepp selgitab: "See ei ole tegelikult väga keeruline. Ma peaks koju ka selle võtma." 

Vaata artikli päises olevast videost, kuidas tuli Puusepal välja Kalle mustade tööpükste pesemine! "Suvesulased" on TV3 eetris esmaspäeviti kell 20.30 ja saade on järele vaadatav ka TV3 Play keskkonnas või reklaamivabalt Go3.tvst!