Reklaam sulgub sekundi pärast

Mida toob uus aasta kodumaistele staaridele? Puusepp, Valtri ja Krieger valasid ühiselt tina

2. jaanuari "Stuudio" saates kohtusid laua taga Andres Puusepp, Synne Valtri ja Erich Krieger, kes kõik tõdesid, et nende rajumad aastavahetused jäävad pigem noorusaega. Ühtlasi valati saates ka tina.

Saatejuht Eero Reino uuris Andres Puusepalt, Synne Valtrilt ja Erich Kriegerilt, milline on olnud nende kõige erilisem või rajum aastavahetus. Nii Valtri kui Krieger tõdesid kiirelt, et need jäävad pigem kaugemate aastate taha. Krieger meenutas noorusaega nõukogude armees, kus olid samuti ilusad aastavahetused. "Sain aru, üks aasta on möödas, võib-olla nüüd veel natukene ja siis saab sellest jamast lahti."

Andres Puusepp tõi välja, et iga aastavahetus on tema jaoks mõnes mõttes eriline, mil talle meeldib olla koos lähedaste inimestega. "Kas ma olen siis olnud tööl või mitte, aga oleme kuidagi alati saanud pundi kokku ja minu meelest on see alati tore olnud. Aga ma pean tunnistama, et mida aasta vanemaks, siis see aastavahetus ei ole enam midagi nii erilist, nagu ta oli kunagi. Ma lihtsalt olen sama inimene, kes ma olin üleeile," sõnas Puusepp.

Synne Valtri tõi välja, et ka tal jäid kõige rajumad aastavahetused nooruseaega. "Minule isiklikult meeldib olla tööl nii jõulud, jaanipäevad ja aastavahetused, sellepärast et muidu ma tunnen, et ma lihtsalt olen diivanil, söön ja vaatan televiisorit. Ma ei taha seda teha."

Kuna sel aastavahetusel ükski kolmest tina ei valanud, parandati see viga koos saates.

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad