Reklaam sulgub sekundi pärast

Vabadus, mugavus ja sääst |5 põhjust, miks tasub kasutada pesumaja pesuteenust

Sisuturundus

pesumaja
5 põhjust, miks kasutada pesumaja teenust — FOTO: Unsplash.com

Pesu pesemine pesumajas võib olla mõistlik valik mitmel põhjusel. Panime kokku 5 põhjust, miks tasub pesumaja teenuse peale mõelda ning teha seda SOL Pesumajades.

1.Aja kokkuhoid

Parim kink on aeg lähedastega - eriti jõulude ajal.  Pesu pesemine, kuivatamine ja triikimine on aga aeganõudev.  

Selleks, et veeta võimalikult palju aega oma pere ja sõpradega, on mõistlik oma riided pesumajja tuua.

2. Suured esemed – mugavus ja efektiivsus

Pesumaja masinad on optimaalse suurusega, et mahutada suuri esemeid, näiteks tekke, patju või kardinaid.

Te ei pea muretsema, kas suured esemed saavad korralikult puhtaks ja triigitud – SOL Pesumajad pakuvad selleks vajalikku ruumi ja jõudlust.

3. Kiirus ja tõhusus – pesu kiiremini puhtaks

Pesumajades olevad kiired ja tõhusad masinad tagavad, et teie pesu saab kiiresti puhtaks. Juhul kui esemel on plekid, siis ärge asuge neid ise eemaldama vaid viige need võimalikult kiiresti pesumajja ning selgitage teenindajale, mis plekiga tegu. Kiire ja professionaalne lahendus võimaldab üldjuhul plekid eemaldada. See on eriti kasulik kiire elutempoga inimestele, kes vajavad tõhusat lahendust.

4. Energiatõhusus – keskkonnasõbralik valik

SOL Pesumajad kasutavad energiasäästlikke masinaid, pakkudes keskkonnasõbralikku pesuteenust.

See on oluline samm keskkonnateadlikkuse suurendamisel ning pesumajade valimine aitab vähendada ökoloogilist jalajälge. Enda pesuvahendeid ei pea kaasa võtma, kuna SOL Pesumajades on masinatel automaatne doseerimissüsteem.

5. Mitmekülgsus ja lisateenused – ühes kohas kõik vajalik

Pesumajad pakuvad mitmekülgseid teenuseid, sealhulgas keemiline puhastus, kuivatusteenused, pesu triikimine ning rõivaste aurutamine ja impregneerimine. SOL Maakri tänava pesumajas on isegi iseteeninduslik pesumaja ning rõivaste parandus, mis muudavad pesupäeva veelgi mugavamaks.

SOL Pesumajad – teie pesupäeva professionaalne partner

SOL Pesumajad on professionaalne pesuteenuse pakkuja, kelle teeninduskeskused asuvad mugavates asukohtades üle Eesti. Kasutades SOL Pesumajade teenuseid, saate mitte ainult puhtad ja värsked riided, vaid ka garanteeritud mugavuse ja kiiruse.

Erilist tähelepanu pööratakse SOL Pesumajades ka hooajalisele hooldusele, nagu suusarõivad ja talvejoped. Tänu uusimatele tehnoloogiatele on võimalik säilitada riiete välimust ja kvaliteeti kauem, tagades, et teie riided näevad välja nagu uued.

Pöörduge SOL Pesumajade poole, kui soovite professionaalset hooldust oma riietele ja tekstiilidele. SOL Pesumajad on rohkem kui lihtsalt pesumajad – need on teie pesupäeva professionaalsed partnerid!

SOL Pesumajad olid sellel hooaja Eesti otsib Superstaari saate koostööpartner ja terve hooaeg käis tööd ja laul ikka käsikäes.

@tv3eesti Töö ja laul käivad ikka käsikäes! 💪🎶 #superstaar2023 #solpesumajad ♬ original sound - DJ Precise

Kodulehel www.pesumaja.ee püsikliendiks registreerimine annab alati 5% soodustust. SOL Pesumajasid saab jälgida FBs SOLPesumajad ja Instagramis solpesumajad.

pesumaja
Eesti otsib superstaari ja SOL — FOTO: SOL

Kommentaarid puuduvad