Video! Kadri Rämmeldi ”Salalaulu” üllatuse taga oli hea sõbranna: oleme palju koos pidutsenud

Kadri Rämmeld saates ''Salalaul''
Kadri Rämmeld saates ''Salalaul'' — FOTO: TV3

Täna oli eetris saate ”Salalaul” hooaja viimane saade. Kadri Rämmeldile korraldati üllatus Madonna repertuaarist ja selle taga oli tema hea sõbranna Annika.

Kadri Rämmeld saadeti kurikuulsale valgele toolile istuma, et ta saaks nautida üllatust. ”Oi kui tore on kohata tekstiilipuhast taskurätikut, võib ka laudlinana kasutada,” naljatas Kadri Rämmeld, kui ta oli toolil koha sisse võtnud.

Talle esines armastatud laulja Tanja Mihhailova-Saar, kes esitas Madonna repertuaarist lugu ”Vogue”. Videost võib näha, et Kadri Rämmeld on esmalt segaduses, kuid siiski väga üllatunud. Teisena astus lavale ”Eesti otsib superstaari” kaheksanda hooaja saatest tuntuks saanud Tiina Adamson, kellele Kadri Rämmeld on tädi.

Pärast etteastet uuris saatejuht Jüri Pootsmann, milline on Madonna ja Kädri Rämmeldi seos. Tuleb välja, et kahel andekal naisel on samal päeval sünnipäev, täpsemalt 16. augustil. Kuid üllatuse mõtles välja Rämmeldi hea sõbranna Annika, kellega on näitlejatar on enda sõnul ikka väga palju koos pidutsenud.

Vaata videot uuesti siit.

Kommentaarid puuduvad