“Salalaul” tõi liigutuspisarad silma Agole, Genkale, Gerlile, Tõnule ja Sepole!

Jüri Pootsmann
Jüri Pootsmann. Foto: TV3

TV3 uues saates „Salalaul“, said imelise üllatuse osaliseks Ago Anderson, Genka, Gerli Parmas, Tõnu Kark ja Sepo Seeman.

Agot üllatasid tema naine ja tütar, paludes etteasteks kohale Janne Ševtšenko ja René Soomi, kelle esituses kõlasid Heli Läätse laulud „Mälestus“ ja „Kaunid baleriinid“, millel on Agole väga eriline tähendus. Baleriinina säras laval ka Ago tütar Arabella.

Genka üllatus sündis tänu tema abikaasale Marisele; esitajateks ta tütar Tuule Teele ning Avoid Dave ja Kaspar Kalluste. Gerlit liigutas hingepõhjani üllatus Kadri Voorandilt – kogu kaunis taustalugu ning laul „I Don´t Know How to Love Him“.

Tõnu üllatajateks olid tema pojad ning Tallinna Poistekoor Lydia Rahula juhtimisel. Esitusele tuli näitleja üks lemmiklugu „Walking in the Air“ ja üllatuse taga oli Tõnu abikaasa Kadri.

Sepot üllatasid talle oluliste lauludega poeg Aleksander ning sõbrad Jan Uuspõld, Priit Pajusaar, Mart Mikk, Kalle Sepp, Peeter Veltmann ja Jaagup Kreem. Sepo, kes esialgu oli eesootava suhtes vägagi skeptiline, tunnistas, et ta on südamest tänulik ning üllatus läks talle väga hinge.

„Salalaul“ on üllatav, liigutav ja imelise muusikaga uus TV3 saade, kus lauljaid, näitlejaid, sportlasi ja teisi kõigile tuntud inimesi üllatatakse väga erilisel viisil. Staaride auks kõlavad muusikalised etteasted, mille on neile just spetsiaalselt saate jaoks ette valmistanud sõbrad, lähedased või hinnatud artistid. Staarid ei tea, kes, miks, kuidas ja millise esitusega neid üllatab, kuid kindel on see, et iga salalaul toob ilmsiks mõne südantsoojendava loo, austusavalduse või liigutava taaskohtumise.

„Salalaul“ on taas vaatajate ees juba järgmisel pühapäeval kell 19.30.

Kommentaarid puuduvad