Reklaam sulgub sekundi pärast

On, mida oodata! Emotsiooniderohke “Salalaul” jõuab vaatajateni taas uuel aastal

Salalaul
Foto: TV3

TV3 uus vaatajalemmik „Salalaul“ üllatas eile viit tuntud inimest, kes olid neile pühendatud imelistest muusikalistest etteastetest hingepõhjani liigutatud. „Salalaul“ jätkub uute üllatustega juba järgmisel aastal. Eilses saates üllatati Maikenit, Dave Bentonit, Marju Länikut, Alika Milovat ja Evelin Võigemasti. Maikenile esitasid salalaulu „Hello“ kunagise ansambli Family liikmed Kaire Vilgats, Nele-Liis Vaiksoo, Asja Krištofor, Susan Lilleväli, Lauri Liiv, Lauri Pihlap, Jarmo Seljamaa, Bert Pringi ja WAF koor. Marjut üllatasid lauluga „Veerev kivi“ Alika Milova, Mikk Targo ja bänd ning Marju kunagise Otepää-aegse naistrio Sarm liikmed Sirje ja Anu. Taaskohtumine Anuga oli väga eriline, sest temaga polnud Marju kokku saanud üle 40 aasta. […]

TV3 uus vaatajalemmik „Salalaul“ üllatas eile viit tuntud inimest, kes olid neile pühendatud imelistest muusikalistest etteastetest hingepõhjani liigutatud. „Salalaul“ jätkub uute üllatustega juba järgmisel aastal.

Eilses saates üllatati Maikenit, Dave Bentonit, Marju Länikut, Alika Milovat ja Evelin Võigemasti.

Maikenile esitasid salalaulu „Hello“ kunagise ansambli Family liikmed Kaire Vilgats, Nele-Liis Vaiksoo, Asja Krištofor, Susan Lilleväli, Lauri Liiv, Lauri Pihlap, Jarmo Seljamaa, Bert Pringi ja WAF koor. Marjut üllatasid lauluga „Veerev kivi“ Alika Milova, Mikk Targo ja bänd ning Marju kunagise Otepää-aegse naistrio Sarm liikmed Sirje ja Anu. Taaskohtumine Anuga oli väga eriline, sest temaga polnud Marju kokku saanud üle 40 aasta. Alikat üllatasid Iooga „Snap“ Ithaka Maria ja ta lauluõpilased. Evelin Võigemastile esines Ewert Sundja näitlejanna jaoks erilise lauluga „Sing of Me“. Dave Bentonile olid loo „Child“ ette valmistanud tema tütred Sissi ja Lisa. Kõik esitused olid tähenduslikud ning puudutasid-rõõmustasid nii staare kui ka üllatajaid endid, saatepublikust ja televaatajatest rääkimata.

Tulevatel nädalatel on TV3 vaatajaid rõõmustamas jõulu- ja aastavahetuse eriprogramm, näiteks järgmisel pühapäeval kell 19.30 on eetris „Üksinda kodus 3“. „Salalaul“ jätkub uute saadetega juba aastal 2023.