Reklaam sulgub sekundi pärast

Kus suitsu, seal tuld? Soomest pärit pakistanlased korraldasid Estonia monumendi kõrval grillipeo

"Raport"

Hiljuti sai munitsipaalpolitsei väljakutse Paks Margareeta murualale, kus kahtlane seltskond oma tegevusega tähelepanu tõmbas. Kaugemalt nähtud suitsu põhjus oli proosaline – nimelt otsustas seltskond just seal grillima hakata.

Munitsipaalpolitsei sai Paksu Margareeta ja Estonia monumendi juures asuvale murujalamine minnes ja seltskonnalt selgitusi pärides kiiresti aru, et samal päeval Soomest pärit pakistanlased otsustasid seal grillipeo korraldada. Platsil oli nii ühekordne grill, toidukotid kui ka seltskonnale kuuluvad muud isiklikud asjad. Asjaomaste väitel polnud nad teadlikud, et selline tegevus on avalikus kohas keelatud.

Üks meessoost isik väitis mupo ametnikule, et Soomes on grillimine igal pool lubatud. Isiklikku vastutust aga keegi võtta ei soovinud ning ametniku küsimus grillisüütaja kohta jäi konkreetse vastuseta. Meessoost isik väitis, et nad tegid seda kõik koos, mille peale vastas mupo ametnik, et kogu seltskond koos ei saanud tikku põlema tõmmata.

Samal ajal, kui ametnikud meesterahvaga vestlesid, said teised osalised juba aru, et kena grillipidu Tallinna vanalinna müüride kõrval on pidu läbi ja asusid asju pakkima. Lõpuks võttis noormees grilli süütamise omaks ning tema suhtes algatati väärteomenetlus. Talle tutvustati tema õigusi ning seda, millal ta oma sanktsioneeritud nõude peab tasuma.

Vaata lähemalt päises olevast videost alates 06:30!

“Raport” on eetris TV3 kanalil esmaspäeviti kell 21:00 ja vaadatav ka SIIT.

Kommentaarid puuduvad