Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju õnne! “Naabrist parem” osalejad Johanna ja Reio kihlusid: me arenesime saates paarina hästi palju

Reio ja johanna
Foto: Silver Siilak

Kolmapäeval jõudis eetrisse "Naabrist parem" kümnenda hooaja finaalsaade, kus selgitati välja võitja. Uurisime teise koha saavutanud osalejate Reio ja Johanna käest, kuidas nemad saate hooajale tagasi vaatavad ning kuidas oli väikese lapse kõrvalt selline teekond ette võtta.

Johanna ja Reio ehitasid saate ajal valmis imelise saunamaja, mis tõi neile finaalis auväärse teise koha.

Paari sõnul meenutavad nad saates osalemise kogemust ainult positiivselt, kuid kohe uut ehitust ei tahaks ette võtta. "Hetkel me puhkame, veedame kvaliteetaega pojaga, teeme kõik aja tasa, mil me temaga koos ei olnud ja lihtsalt naudime suve," ütles Johanna. 

Väikese lapse kõrvalt maja ehitada oli paras väljakutse, aga vanemad tõdesid, et kui ilmad läksid ilusamaks, oli väikemees juba ehitusplatsil kaasas. "Talle väga meeldis siin ringi joosta ja uudistada," tõdes Johanna. 

Noortel oli ka kõigile finaaliks üllatus. Kui osalejad Kertu ja Madis abiellusid saate ajal, siis teatasid Johanna ja Reio, et nemad kihlusid finaalieelsel nädalal.

"Käisime reisil ja vaatasin, et olin aasta aega ühte sõrmust kotis kaasas kandnud, mis ootas õiget hetke. Ma teadsin, et see neiu, kes minu kõrval on, jääb elu lõpuni minu kõrvale," rääkis Reio.

Mees tõdes, et saates kogetud raskused ja rõõmud liitsid neid veel enam kokku ning aitas neil paarina kasvad. "Me arenesime nendes olukordades hästi palju paarina," ütles Reio. 

Vaata intervjuud Reio ja Johannaga lähemalt videost: 

Kommentaarid puuduvad