Reklaam sulgub sekundi pärast

“Naabrist parem” võidupaar pälvis lisatunnustuse!

''Naabrist parem''
Foto: Kalev Lilleorg

TV3 ja Inbanki koostöös valminud värvika ehitussarja „Naabrist parem“ 10. hooaja võitjaks valisid televaatajad Kirke ja Ander Talu. Väike-Maarjast pärit noored said merekonteineritest oma kätega ehitatud maja päriselt endale. Rahvahääletusega tulnud võit oli ülekaalukas ja kindel ning lisaks olid nad ka meelelahutusportaali tv3.ee lemmikud.

Lisaks otsesaate vaatajahääletusel suure edumaaga tulnud peavõidule pälvisid Kirke ja Ander uue meelelahutusportaali tv3.ee lugejate lemmiku eriauhinna, mille andis finaalsaates üle TV3 tegevjuht Signe Suur. „Kõigutamatud maakad“ tänavad kõiki fänne, kes neid toetasid ning on üliõnnelikud. „Kirke pidi otsesaate lõpus suurest pingest ja õnnest peaaegu minestama,” tunnistas Ander vahetult pärast võidu-uudist. „Naabrist parem“ saates valmis neil ööbimisvõimalusega suveköök, kus oma tulevase maja renoveerimise ajal elada ja hiljem sõpru võõrustada.

TV3 tegevjuht Signe Suur tänab kõiki naabreid, saatetiimi ja vaatajaid eduka juubelihooaja eest. „Kümnes hooaeg tõi rahva ette julged noored inimesed, kes võtsid ette meeldejääva ja rohkete väljakutsetega teekonna. Hooaja vältel toetas naabreid teleekraanide taga üle neljasaja tuhande vaataja. Selle põneva ja emotsionaalse ehituskevade tulemusel valmis neli väga unikaalset, hubast ja nutikalt ehitatud unistuste kodu,” märkis Suur.

„Naabrist parema“ finaal jõudis TV3 otse-eetrisse Alari Kivisaare ja Maribel Vääna juhtimisel. Saates toimus kaks hääletust, millest esimeses langesid välja Sigrid ja Katariina ning Kertu ja Madis. Lõpuheitlusse jõudsid Reio ja Johanna ning Kirke ja Ander.

Enne vaatajahääletuse tulemuse välja kuulutamist anti superfinaali paaridele võimalus ka konkurenti kiita. „Reio ja Johanna väiksel põnnil on nende majas nii mõnus vannis käia,” nentisid Kirke ja Ander. „Kirke ja Ander on ägedad, sest nad on nii unikaalse ideega lagedale tulnud,” tunnustasid konkurente Johanna ja Reio.

„Naabrist parem“ võtteplats paiknes tänavusel kümnendal hooajal Tallinna Lauluväljakul ning ehitust alustati seal talvisel ajal, mil laulukaare taha lumisele muruplatsile püstitatud hiiglasliku telgi alla veeti kaheksa merekonteinerit ja pandi püsti nn Naabrist parema-teleküla. Kui esialgu valiti soovijate seast välja viis osalejapaari, siis karmi võistluse tulemusel jäi saatesse alles neli: elamuste pakkujad „Kasekesed“ Kertu-Liis ja Madis, perekond püsimatud Johanna ja Reio, seiklushimulised sõltumatud itinaised Sigrid ja Katariina ning kõigutamatud maakad Kirke ja Ander. Ka sel hooajal toimus „Naabrist parema“ avatud uste päev, mis tõi 7. mail nelja erilist ehitist uudistama sadu fänne.