Priit Pius avameelselt Tõnis Niinemetsast: tavaliselt ajavad mind sellised inimesed närvi

Priit Pius ja Tõnis Niinemets
Priit Pius ja Tõnis Niinemets — FOTO: TV3 kollaaž

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas “Me armastame Eestit” uhiuus kapten Priit Pius, kelle sõnul on tema kaaskapteni Tõnis Niinemetsa näol tegemist suisa naabrimehega.

Juba täna jõuab TV3 vaatajateni muusikalise teadmistelahingu „Me armastame Eestit“ uus hooaeg. Saatejuhiks on särav ja imeline Eda-Ines Etti ning kaptenitena võtavad valge ja sinise meeskonna ees kohad sisse uued tegijad –  näitlejad Tõnis Niinemets ja Priit Pius.

Kuidas siis Priit oma kaaskapteniga läbi saab? “Tõnis on huvitav inimene, nagu te kõik teate. Ta oskab väga paljusid asju, ta teab päevakajalistest asjadest väga palju. Koduhoovis ka on ta inimene, kes on kõige varem väljas ja ta ei suuda paigal seista, aga millegipärast on ta huvitav, sest tavaliselt mind sellised inimesed ajavad närvi. Neid inimesi nähes sa näed, et sa ise pole nii aktiivne, aga Tõnise puhul see ei aja närvi,” räägib Priit. “Seda on tore vaadata!”

Kas Tõnise puhul on tegemist suisa korteriühistu esimehe tüüpi inimesega? “Pigem on ta selline stiihia, sellist organisatoorset poolt on temas vähem. Ta näeb, läheb ja teeb ilma küsimata. Pigem on see tema õlul, aga ta ei delegeeri,” tõdeb Pius.

Täna jõuabki TV3 vaatajateni uhiuus “Me armastame Eestit” saade. Kas kaptenite vahel on ka omavahelist mõõduvõtmist? “Paratamatult see võistlusmoment tekib seal. Tõnis on ka väga võistlushimuline inimene, aga siiamaani pole minul veel väga hästi läinud,” tunnistab Priit ja lisab, et ka nende jaoks on üllatus, kes nende tiimi pannakse.

“Me armastame Eestit” uus hooaeg on TV3s täna kell 21!

Kuula intervjuud Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad