Reklaam sulgub sekundi pärast

VAATA UUESTI KÕIKI ESITUSI | “Maskis laulja” avasaade pani detektiivid korralikult proovile

Brit Suurraid

Eile alustas telekevade suurim show „Maskis laulja“ TV3 vaatajate ees uut hooaega suurepäraste etteastete ja haarava vaatemänguga. Avasaate lõpuks selgus esimene maski langetaja, kelleks oli end Triibulise kostüümi sisse peitnud Katri Teller!

Eilse saate avavooru esimeses duellis kohtusid Saunaviht looga „Play That Funky Music" ja Kiisu lauluga „Wunderbar“. Teises duellis olid laval Triibuline ja Vampiir, kelle esituses kõlasid hitid „Euphoria" ning „(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi". Kaotusvoorus esinesid Saunaviht lauluga „Change the World" ning Triibuline looga „Paus”.

Vaata uuesti kõiki esitusi!

Saunaviht - "Play That Funky Music"

Kiisu - "Wunderbar"

Triibuline - "Euphoria"

Vampiir - "(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi"

Saunaviht - "Change the World"

Triibuline - "Paus"

Avasaate lõpus langetas maski Triibuline, kelleks oli särav Katri Teller. Detektiivid Mart Sander, Liina Kanarbik, Eda-Ines Etti ja Kristjan Jõekalda olid saate jooksul Triibulist tuvastada püüdes suures segaduses, sest tema hääles ja esituses oli midagi tuttavat, ent õigesti siiski ei pakutud. Triibulise maski taga arvati olevat Marilyn Kerro, Katrina Lehis, Kersti Kaljulaid, Kristiina Šmigun-Vähi, Hanna Martinson, Heidy Purga, Rahel või Piret Laos.

Järgmine "Maskis laulja" saade koos uute tegelastega on eetris juba sel pühepäeval kell 19.30!

Kommentaarid puuduvad