Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Milline finaal! “Maskis laulja” viimases saates paljastusid kõik maskid

Johanna Alvin

Kevade suurimad saladused on paljastatud, sest pühapäeval selgusid kõik TV3 "Maskis laulja“ osalejad. Suures finaalis valis rahvas saate võitjaks Elevandi, teisele kohale jäi Pull ja kolmandaks Puuma.

"Maskisaate formaat on iseenesest eriline - sa oled laval, aga samal ajal nagu pole ka, sest keegi ei tea ju, et see oled sina. Selline sürreaalne moment,“ kirjeldab võitja Elevant ehk Genka."Saates osalemise saladust oli tal keeruline varjata eelkõige suhtlemisel laste ja sõpradega, kes uurisid otse: "Kas sa oled Elevant?“

Teiseks jäänud Orm Oja aga osales saates, et üllatada oma vanaema. "Kuna "Maskis laulja“ on mu vanaema lemmiksaade ja tahtsin teda üllatada, otsustasingi kaasa lüüa,“ selgitab Orm Oja, nentides, et suure saladuse varjamine oli kerge, sest ainus, kes tema puudumise pärast muret tundis, oli ta koer Pasta. "Pull meeldis rahvale ja finaali jõudis ta vast tänu sellele, et oli vahetu ja parajalt häbematu,“ leiab Orm Oja.

Kolmandaks jäänud Puuma ehk Ant Nurhan nautis aga seda, kuidas rahvale tema tegelaskuju väga meeldis. "See oli nii vinge sõit! Armastasin sellest iga hetke algusest lõpuni,“ märkis Ant, tunnistades, et kõige suurem rõõm on tal rahva poolehoiust, mis aitas üle ka keerulistest hetkedest, kui näiteks maski sees kippus õhk otsa lõppema. "See, et inimesed Puumale kaasa elasid, tähendas mulle väga palju! Andsin endast parima, püüdes pakkuda eriti meeldejäävaid etteasteid ja leida hääles nüansse, mida varem minult kuuldud pole,“ lisas Ant Nurhan.

Vaata, millised emotsioonid valitsesid "Maskis laulja" finaalsaates! 

Kommentaarid puuduvad