Reklaam sulgub sekundi pärast

Franz Malmsteni osalemisest maskisaates teadis vaid üks inimene: muudmoodi poleks kuidagi saanud!

Franz Malmsten
Foto: TV3

Raadio Star FMi hommikuprogrammis helistati Franz Malmstenile, kes väljus eile õhtul Sinise Ahvi maski alt ja ühtlasi võitis "Maskis laulja" kolmanda hooaja!

Franz Malmsten peitus Sinise Ahvi maski all ja talle endalegi tuli suureks üllatuseks, et tal saates niivõrd hästi läks. "Kuule, ma ei teagi, kuidas see õnnestus," tunnistab ta.

Kellelt küll Franz oma hea lauluhääle on saanud? „Hääle poolest on meil mingisugused sarnasused isa poole. Seoses muusikaliga eelmine aasta, ma olen natukene rohkem laulnud. Tahan kõvasti rohkem edasi tegeleda. Pigem on ta minu jaoks uus asi," tunnistab Franz, et kuigi saates laulis ta juba väga hästi, siis polegi tal nii suurt muusikalist põhja all.

Franz paljastas ka, kes tema osalemisest üldse teadsid. "See tuli kõigile üllatusena. Isal polnud mitte mingisugust aimu! Ema on välismaal reisil, saatis hommikul sõnumi. Ainult minu elukaaslane teadis, mitte keegi teine. Muudmoodi poleks saanud ju harjutada," muheleb ta.

Hetkel on Franz läinud pigem kaamera taha ja õpib BFMis režissööriks. "Hetkel on selline periood, et mul hiljuti lõppesid teise lühifilmi võtted. Hetkel käin teistel abis, teen valgust, masse lavastada. Suvi tundub tulevat vabam," sõnab Franz lootusrikkalt.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad