Reklaam sulgub sekundi pärast

Naabri koer tappis pere lemmiku, ent omanik keeldub kahjutasu maksmast: tahaks arveid näha!

Värskes "Märgatud Eestis" saates on lugu, mis hella hingega vaataja jaoks võib mõjuda väga raskelt. Sindis elava Elvise naabri suur koer võttis tema pisikeselt lemmikult elu, mis mõjus tervele perele laastavalt. Kui esialgu oli naaber nõus kahjutasu maksma, siis ühel hetkel läks Elvisel naabriga suhtlemine väga keeruliseks.

Taavi tõi Sindi imekaunisse elurajooni kahjuks üks väga kurb sündmus, mis on majaelanikke painanud juba kaks kuud. Nimelt lahkus nende parim sõber ehk pisike koerake ja väga kohutava sündmuse läbi. Kellel lemmikloomade suhtes hell süda, olgu hoiatatud. Ehkki juhtus see kaks kuud tagasi, on peremehel Elvisel kõik üksikasjalikult hirmsas päevast meelest. Lisaks sellele on Elvisel koeraomanikuga pooleli vaidlus, kui suurel määral ta on nõus rahalised kulud hüvitama, alates koera enda väärtusest kuni koera tuhastamise ning Elvise psühhiaatrilise ravi maksumuseni välja. 

Kaamera salvestuselt on näha, kuidas pisike koerake nimega Armani langes Saksa lambakoera rünnaku ohvriks ja hukkus. Koeraomanik Elvis nõudis kahjutasu, kuid pole saanud sentigi ning Taavi külaskäigu ajal oli suhtlus teise koera omanikuga üldse lakanud.

"Nagu ma aru saan, siis te ei ole kokkuleppele jõudnud, kuidas teie võiksite seda koera hüvitada, saan ma õigesti aru?" küsis Taavi ja sai vastuseks, et omapoolse pakkumise on Saksa lambakoera omanik teinud, kuid väikse koera Armani omanik pidas seda irvitamiseks ja mõnitamiseks. Jutt käib pakkumisest suurusega 500 eurot. Elvis eeldas muidugi suuremat summat, tuues välja, et koera enda hind oli juba 800 eurot.

Saksa lambakoera omanik soovis enda sõnul asja viisakalt ära lõpetada, kuid nimetas Elvise nõudeid seoses koera tuhastamise ja enda psühhiaatrilise raviga kummaliseks. "Igal nõudel peab ka mingi alus olema, siis ma sooviks näha arveid koera eesti, ravi eest ja millest iganes," ütles mees lisa lisas Taavi küsimusele, et kui Elvis talle konkreetsed arved esitaks, oleks ta ka summa osas nõus läbi rääkima, kuid psühhiaatri arveid ta arvesse üldse ei võtaks.

Saa Elvise ja tema koera loost täpsemalt teada täna õhtul kell 20.00 TV3 saatest “Märgatud Eestis” ja TV3 Play keskkonnast.

Näita 3 kommentaari

peremees oli Elvis ja koer Armani,sealt ei olegi midagi oodata,täismees nii ei käituks,paistis väljapressimisena oma krantsi eest,koer peab olema omal territooriumil ja väljaspool suukorviga,naabri pakkumine oli küllalt helde ja õiglane.Mida selline mees sõja korral teeks,nutaks lihtsalt nurgas?

Vasta

Kuidas lein,pigem tahab sellest sündmusest kasu lõigata,Peremees Elvis ja Kutsa Armani!

Vasta

Kohtunik mõistab moraalse kahju ka veel lisaks. Nii umbes 1000 eurot.

Vasta