Reklaam sulgub sekundi pärast

Roosabanaanike pani Martin Helme kogelema: kas te teate, mis asi on valgevoolus?

Roosabanaanike küsitlemas Martin Helmet
Roosabanaanike küsitlemas Martin Helmet — FOTO: kuvatõmmis

"Laseri" valimissaade väljub tolmusest stuudiost ning otsib poliitikud üles valimistelkide juurest ja kampaaniaüritustelt, et rääkida nendega vabadustest, võrdsetest õigustest ja moodsatest lahendustest tänapäeva probleemidele.

Seekord võtab TikToki staar ja sotsiaalselt terav Roosabanaanike pihtide vahele EKRE poliitikud, kellelt ta pärib otse ning ausalt seksuaalkasvatuse kohta koolides.

Miks nimetas Markus Järvi noori tüdrukuid hooradeks? Tuleb välja, et poliitik isegi ei mäleta enam kõnealust videot. Ühtlasi keeldub Järvi kommenteerimast, mis asi on valgevoolus ja antud teemal vastata ei soovi, kuigi ka temal endal on tütreid.

EKRE esimees Martin Helme on seksuaakasvatuse teemadel eriti teravalt meelestatud ning ei usu, et vahekorras olemist ei ole vaja kellelegi õpetada. Tema tütred saavad teadmised oma emalt, aga kust saab ema omakorda teadmisi, kui seksuaalkasvatust enam ei ole? See küsimus võtab Helme lausa kohmetuks. "See ei ole see, mida me peame koolis õpetama! Mina ei ole veendunud, et me peame õpetama poistele selliseid asju. See on asjade peale keskendumine, mida ei ole vaja teha," raiub ta.

Vaata videost!

Näita 4 kommentaari

Ajakirjanik n.n Roosa Banaanike! Mis seos valimistel selle valgevoolusega siis on? Tunnete ennast puudutana või…Laser,kas piinlik pole või et saatesse lasite…

Vasta

Väga on ju tegemist valimistega. Riigikokku ei tohiks saada inimene, kes tahab seksuaalkasvatust ära keelata ise teadmata, mis on nii elementaarne asi nagu valgevoolus.

Vasta

ole vait

Vasta

aga miks peaks vastama …eriti veel mingile roosale banaanile..

Vasta