Reklaam sulgub sekundi pärast

Martin Helme ägestus küsimuse peale: kas sa oled seeni söönud?!

Martin Helme
Martin Helme — FOTO: kuvatõmmis

Tänases "Laseri" valimissaates läheb Marii Karell EKRE konverentsile ja satub seal pahura Martin Helme otsa, kellele ei meeldi talle esitatavad küsimused.

Helme näiteks ei mõista, miks kõrvutab Karell alkoholi ja uimastite tarbimist. "Kas sa oled seeni söönud? Mis küsimused need on? Alkohol ei tee inimest esimese tarbimise järel elu lõpuni sõltlaseks. Selleks tuleb 10 aastat usinasti pidevalt juua, et muutuda alkohoolikuks. Meil on narkootikumid, mida tarbid ühe korra ja oledki läinud," raiub Helme.

Samuti ei usu Helme, et naiste õigusi kuidagi kaitsema peaks ja veelgi vähem pooldab ta abordi tegemist. Isegi 16-aastase tüdruku saadaks ta sünnitama. "Ta peab minema nõustaja juurde. Inimese juurde, kes teeb talle selgeks, et see on tema laps ja see on elu, mida tuleb hoida. Selle lapse peaks ellu jätma, inimelu tuleb hoida," ütleb Helme.

Vaata lähemalt videost!

"Laseri" valimissaade on TV3s täna kell 20!

Näita 3 kommentaari

Ma ei ole enam rumalamat saatejuhti kui marii karell kohanud. Kõik küsimused on provokatiivsed, millele polegi võimalik rahulikuks jäädes vastata kuna mikriga tüdruk irvitab vastuse peale näkku ja küsib sama küsimuse uuesti. Eriti jabur on Kuusikule, kes kõikides kohtuastmetes sai võidu ning mõisteti süütuks öelda, et ärge enda naist lööge! Kuidas selline id*kas üldse saatejuhiks lastakse. Teiste erakondade valimisõhtutel sellist jama ei korraldatud…

Vasta

Täielikult nõustun, väga ebaprofessionaalne.

Vasta

Mõttetu provokaator see Karell! On ju teada,ükskõik, mida talle ja ei oleks vastatud, poleks see ju teile sobinud! Ja mis küsimus de on,kas olete seeni söönd? Kas see on ajakirjanduse proffessionaalsuse lagi?! No anna abi!

Vasta