Reklaam sulgub sekundi pärast

Meelis Lao oma raamatust ja uutest plaanidest: sellist asja ajalootoimikutest ei leia

Uue saate „Kolmekas“ külalise Meelis Lao sõnul oli elu 90ndatel küll huvitavam, lihtsam ja põnevam, kuid võis samas olla ka tunduvalt lühem. Mitu atendaadikatset üleelanud mehe sõnul on tema elu ja tolle perioodi vastu huvi olnud piisavalt suur, et anda lisaks ingliskeelsele raamatule välja ka eestikeelne, mis tuleb veelgi sisutihedam.

Saates "Kolmekas" viimasena üles astunud Meelis Laolt küsiti esimesena, kas 90ndatel oli raha ja naisi nagu muda. „Elu oli huvitavam, põnevam, lihtsam ja samas võis ta olla ka tunduvalt lühem kui tänapäeval. Ma ei võrdleks seda elu, ma võrdleks iseennast. Minu käest on palju küsitud, kas ma ei tahaks olla jälle 20ndates. No ei taha nii loll olla enam,” ütles Meelis Lao, kellele on mitmeid atendaadikatset tehtud ning kes liikus tollel ajal ringi mitme tuvamehega.

Meelis Lao peab ennast kirjanikuhärraks, ta on kirjutanud raamatu „The Eastern Godfather”. Ta ütles, et kindlasti on see lugu, mida ajalootoimikutest ei leia. "See raamat on kirjutatud eestlase poolt välismaailmale. Selle vastu on tuntud nii suurt huvi ja seda ei leia kuskilt ajaloo ürikutest.”

Samuti lisas Lao väikese saladuskatte all, et tal on valmimas ka eestikeelne raamat, mis on ingliskeelsega võrreldes tunduvalt paksem ja sisutihedam ning mis räägib eestlastele huvitavamad momendid lahti.

Saates üles astunud ja bändiga ka esinenud Terminaatori solist Jaagup Kreemiga vesteldes toodi välja, et ta olevat nimetanud Eesti elu kalliks. „Ma ei tea, kas see vastab tõele, ma vaatan, et Termika kontserdid on välja müüdud, koguaeg rahvast palju, keikasid palju...sul on raha rohkem kui mõnel teisel inimesel, kommenteeris saatejuht Andres Puusepp. „Ei, miks? Ma kulutan julmalt. Mulle meeldib kohe raha käest ära saada,” ütles Jaagup ja lisas, et raha kulub tal ka oma täiskasvanud laste peale. „Ma ei ole sellest aru saanud, et inimest, kes korjavad-korjavad endale, et küll ma ühel päeval hakkan...ma saan aru, et raha tekitab mingit kindlustunnet, aga tegelikult me elame ju hetkes ja igale inimesele on antud teatud aeg olla siin planeedil ja seda aega tuleb mõistlikult ära kasutada.”

Samuti toodi välja, et Jaagupil on kallid hobid, tsiklitest ja autodest kuni vesilennukini ostmise soovini välja. Kui palju on Jaagupil endal autosid? Muusika väidab, et üheksa, mille peale kostus suur naer.

Teisena võtsid diivanil kohad sisse "supersäästjaks" tituleeritud Carola Madis ning ärinaine Gerli A. Chantelle. „Kui sa hakkad mõtlema, kui palju sa näiteks tööl käies iga päev lõunale, kohvile ja sageli ka taksosõitudele kulutad, vs. kui palju sa kulutad nädalavahetus džinnikonteilidele, mis maksavad mingi 12 eurot...kui sa suudad väikesed kulutused ära lõpetada ja mõelda oma plaanid paremini läbi, siis sa tegelikult võid kasvõi 10 000 säästa aastas, sest kui sa näiteks 27 eurot iga päev säästad, siis ongi aasta lõpuks 10 000 säästetud.”

Gerli vastas, et on sellega nõus. „Selle pealt annab kokku hoida, kui sa oskad ise näiteks kodus teha paremini süüa. Kui võrrelda sellega, et sa ostad poest mingi hea veini, sa teed mingi hea gurmeesöögi, see on minu meelest palju rohkem emotsiooni pakkuvam kui iga päev restoranis käia. Ja selle pealt annab tegelikult kokku hoida.”

Küsimusele, kas paaride puhul peaks rohkem teenima mees või naine, meenutas Carola Madis sellega seoses ühte huvitavat vestlust. „Üks meesterahvas ütles, et jah, ma olen selle poolt, et naised teenivad sama palju kui mehed, aga kui mehed maksavad kõige eest, siis meestel ei jäägi midagi alles, aga naistel jääb kõik alles,” ütles Carola. Gerli polnud sellega nõus, et naistel jääb kõik alles, kuna naistel kulub rohkem raha kui meestel. "Sellepärast, et iga mees tahab, et naine näeb hea välja. Tahab?”

Mille nimel Carola üldse säästab? „Ma panen raha kasvama erinevatesse fondidesse ja leian erinevaid viise, kuidas säästa ja investeerida. Olles näinud väga palju toredaid, armsaid tädisid Viru tänaval müümas õunu ja ise heegeldatud asju...ma ei taha endale sellist tulevikku. Ma tahan hoopis teistsugust tulevikku. See, kui ma praegu säästan, siis ma töötan selle nimel, et mul on tulevikus parem. Ma tahan rõhutada, et ma ei jäta praegu elamata. Ma ju elan koguaeg, ma käin reisil ja teen mis iganes.”

Saates tekitasid lisaelevust ka Madagaskari prussakad Sander ja Mart.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Kolmekal" on ka Facebook ja Instagram.

Kommentaarid puuduvad