Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte Susanne Hundi draamad tõid Mallukale korraliku rahasumma: pole täpselt kokku lugenud

"Kolmekas"

Mallukas on Eesti üks võimsamaid suunamudijaid, kes on suutnud paljudest influentserite omavahelistest võitlustest n-ö võitjana välja tulla. 20 aastat bloginud naine andis muu hulgas mõista, et suure summa raha tõi talle ka Brigitte Susanne Hunti puudutanud erinevad draamad.

Eesti üks võimsamaid suunamudijaid Mallukas ehk Mallu Mariann Treimann ütles saates "Kolmekas", et n-ö clickbait’e talle tegelikult teha ei meeldi. „Kui mul ikka midagi öelda on, siis päris nii ei ole, et pealkiri on „issand, ma olen rase!” ja tegelikult sain kassi. Sellel pole pointi."

Tänu Brigitte Susanne Hundi draamale teenis Mallukas korraliku rahasumma. Saatejuht Andres Puusepp uuris, kas vastab tõele, et see summa oli 10 000 eurot. „Ma ei ole kokku lugenud, aga ma arvan, et see võib sinna lähedale minna."

Kas Malluka blogis loetakse „kõlakamaterjaliga” sisu muust sisust rohkem? „Ma arvan, et kindlasti neid loetakse, aga palju loetakse ka seda, kus ma iseendast väga avameelselt räägin. Ega ma ainult teiste kõlakaid ei jaga, ma jagan enda oma ka. Inimestele meeldib, ma arvan, et teiste eludes nuhkimine natuke.”

Umbes 20 aastat blogi pidanud Mallukas ütles, et talle pole kunagi korda läinud see, mida teised arvavad. „Ma arvan, et muidu ma vist ei oleks saanud seda üldse tegema hakatagi. Ma arvan, et see on mu iseloom, et ma ei võta otseselt väga hinge. Loomulikult on mingisuguseid olukordi, kus endal on raskemad ajad ja tullakse midagi ütlema, siis võtab võib-olla natuke hinge, aga üldiselt ma lähtun sellest põhimõttest, et minu maailm ei muutu sellest, mida arvab mingi Kaie Raplast minu kohta.”

Blogi hakkas Malluaks pidama 15-aastaselt, sest ta nägi, et osadel inimestel on ja ta arvas, et ka temal on midagi öelda. Toona ei arvanud ta kindlasti, et sellest tema päristöö sai. "Ma olin 15 ja mu blogi sisu oli, et "Täna mulle meeldib Juhan. Nüüd mull ei meeldi enam Juhan." Tead, sihuke salapäevik, aga internetis. Mingil hetkel hakkas seal olema mingeid arutelusid. Kindlasti ma ei arvanud, et sellest üldse võiks kunagi saada päris töö. Ma mäletan, kui ma sain esimese kingi blogi kaudu. Ma olin šokeeritud. See asi maksis võib-olla 15 eurot, aga ma olin, et issand jumal, keegi saatis mulle selle tasuta, kui kummaline."

Mallukas ütles ka, et elab väga hästi ära ja maksab endale palka 3000 eurot kuus.

Vaata lähemalt päises olevast videost alates 24:30.

"Kolmekas" on TV3 eetris igal reedel kell 21.00 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad