Reklaam sulgub sekundi pärast

“Kõige parema kaaslase” uue hooaja võitja Maarjon uhkest auhinnast: kasutan selle ribadeks!

Joonatan Pärn

Märtsikuus Go3 televisioonis alustanud suhtesaade "Kõige parem kaaslane. Karaokebaar" sai endale väärika punkti. Võitjaks krooniti 21-aastane Maarjon, kelle sõnul läheb ka talle antud auhind kohe kasutusse!

"Kuidagi juhtus nii. Endale pole see (võit - toim) ka veel kohale jõudnud. Nagu unenäos oleks. Ma ei tea, mis nüüd edasi saab," kirjeldab Maarjon esimesi emotsioone peale saatesarja võitmist.

Ta lisab, et saates osalemine õpetas talle enim endaga toimetulemist ja eneseanalüüsi. Võidu puhul sai Maarjon endale auhinnaks Go3 logoga karaokemasina.

"Ma hakkan iga päev sellega (laulma - toim). See läheb kohe kasutusse ja kasutan selle ribadeks," kinnitab Maarjon. Tema lemmiklugudeks, mida karaoke vormis laulda, on kõik tempokamad laulud, kus ei pea palju vokaali kasutama.

Eelmistel "Kõige parema kaaslase" hooaegadel viidi noored osalejad nutitelefonivabasse retrokeskkonda, et arendada nende iseseisvust, vastupidavust ja suhtlemisoskust. Saates "Kõige parem kaaslane. Karaokebaar" toimus hüpe tänapäeva ja karmid, kuid lõbusad õppetunnid algasid karaokebaaris.

Saate jooksul leidsid üheksa noort end karaokebaaris erinevatest ametitest, püüdes samal ajal korraldada üritusi alates armastuslaulu- ja kantrilaulu õhtutest kuni rock´n´rolli ja Eurovisioni pidudeni.

Vaata artikli päises olevast videost, kuidas kulges Maarjonil karaokebaaris erinevate ülesannete täitmine ning mis põhjustas talle seejuures enim raskusi!

"Kõige parem kaaslane. Karaokebaar" on nähtav Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad