Reklaam sulgub sekundi pärast

“Kõige parema kaaslase” saatejuht Sidni Tomson uuest hooajast: ega see lihtne ei ole

Desiree Mumm

Just praegu on käimas Go3 noorteseriaali "Kõige parem kaaslane" uue hooaja võtted. Saatejuht Sidni Tomson ütles, et enne võttele tulekut oli ta närvis. "Ega see saatejuhtimine lihtne ei ole, aga kui ma täna siia tulin, siis kogu närv kadus," tunnistas Sidni.

"Kõige parema kaaslase" uus hooaeg jõuab juba peagi Go3 platvormile, kuid seekord hoopis uue kontseptsiooniga, sest osaliste ülesanne on töötada karaokebaaris. Saate osalised küll elavad võtteperioodil koos, kuid nende põhiülesanne on siiski hoida elus karaokebaari.

Sidni tunnistas, et kuigi on juba kaks hooaega saadet juhtinud, ei ole siiski närv selle ees kadunud. "Ega see saatejuhtimine lihtne ei ole, mõtlesin, kuidas kõik tekstid pähe saan õpitud, muretsesin sellepärast. Aga kui ma täna siia tulin, siis kogu närv kadus," ütles Sidni.

Kuidas iseloomustaks Sidni seekordseid osalejaid? "Minu arust meil on nii lahe sats! Nad on hästi emotsioonikad - räägivad ilmekalt ja nad saavad omavahel väga hästi läbi," rõõmustas Sidni.

Sidni lubas, et uus hooaeg saab olema lõbus. "Uus hooaeg toob palju möllu ja seiklusi. Kindlasti hästi palju head tuju ja kuulsaid külalisi," jääb Sidni veidi salapäraseks.

Tõsielusaate "Kõige parem kaaslane" uus hooaeg jõuab Go3 televisiooni 20.märtsil.

Vaata artikli päises olevast videost täispikka intervjuud Sidni Tomsoniga!

Kommentaarid puuduvad