Reklaam sulgub sekundi pärast

“Kõige parema kaaslase” produtsent osalejatest: tehti midagi sellist, mida naljalt enam tagasi ei pööra

Desiree Mumm

KPK
KPK — FOTO: TV3

Go3 televisioonis alustab 20. märtsil uus "Kõige parema kaaslase" hooaeg täiesti uue kontseptsiooniga! "Noored tegid midagi, mida tihti kaalutakse aastaid ning mida naljalt tagasi pöörata ei anna," ütles produtsent Kertu Sikk TV3 portaalile antud intervjuus.

Kuidas erineb see hooaeg eelmistest?

Eelnevalt on noored rännanud minevikku, oludesse, milles elasid nende vanavanemad. Sel korral oleme tänases päevas, täpsemalt öös, sest noored saavad ülesandeks avada karaokebaar ning korraldada erinevaid teemaõhtuid. Seega on olud teised, ent põhiülesanne - end ületada, tööd teha ning koostöö läbi areneda ja kasvada on sama.

Kuidas võtted sujusid?

Siia sobib väljend, et käis töö ja lõbu koos. Sest kui tööülesandeks on lõbus teemapidu väga hea seltskonnaga, siis ei saa suurt midagi viltu minna. Võinuks arvata, et osalejad, kes pidutsemist ja töötamist väga tõsiselt võtsid ning ööpäevas kohati vaid 90 minutit uneaega leidsid, väsivad, aga ei. Küllap armsad külalised, lahedad esinejad ja peomelu andis jõudu kõigile, kes selles öises melu kaamera ees või taga olid.

Meenutage mõnda vahvat seika seekordsetelt võtetelt.

Ma ei teagi kui palju praegu avaldada tohib. Eetrini ju aega! Aga meil juhtus seal päris palju maagilist. Omavahel vaevalt napilt tuttavad noored tegid midagi, mida tihti kaalutakse aastaid ning mida naljalt tagasi pöörata ei anna. Pole enne näinud, et peale mõnetunnist tutvust ühesugust tätoveeringud tehakse. Laulma tulnud kliendidki olid tihti erakordsed. Lauldi nii 100% mööda kui 100% pihta ja raske on öelda kumb on huvitavam kuulata.

Vaata seekordseid osalisi SIIT!

Millega peaksid noored arvestama, kui nad tõsielusaates osaleda soovivad?

Neid filmitakse! Aga tegelikult peab arvestama, et võid saada sõbrad kogu eluks. Kuna sellise formaadi juures toimub ööpäevas palju, emotsioone, seiklusi ja õppimiskohti on mitmeid, siis väga lühikese ajaga saad palju enda kohta teada. Lisaks õpid koostööd tegema, paremini suhtlema, analüüsima hetki ning inimesi enda ümber. Kindlasti teed asju, mida eales pole proovinud! Seda kõike muidugi eeldusel, et osaled täiega ning otsustad oma mugavustsoonist välja tulla. Diivanil istudes seda ei juhtu, nii et, antagu elule ja seiklusele võimalus.

Uhiuus "Kõige parema kaaslase" hooaeg alustab Go3-s juba 20.märtsil!

Kommentaarid puuduvad