VIDEO|Müsteerium päris elus! “Kättemaksukontori” võtteplatsil jalutab ringi kummitus

Johanna Alvin, Raili Stina Reidla

“Kättemaksukontor” on legendaarne TV3 krimisari, mis stardib juba täna õhtul 29. hooajaga. Sel puhul käisime meie, TV3.ee reporterid Raili ja Johanna, uurimas, milline on kuulus “Käteka” maja ja mis seal õigupoolest toimub.

Freya, Marion ning Lumi-Lee jäid seekord meil kahjuks tabamata, kuid saime teada hoopis palju muud põnevat. Üks šokeerivamaid asjaolusid oli kindlasti fakt, et Kättemaksukontori majas ehk Särgava külalistemajas jalutab ringi endise majahoidja kummitus. 

Raili suure “Kättemaksukontori” fännina küsis praeguselt majaperenaiselt, kas seriaalist tuntuks saanud kummitusel Betty Reinikul on ka natuke tõepõhja all. Selle peale seletas naine, et Betty’t tema näinud ei ole, kuid muid tegelasi majas on.

“Betty Reiniku kohta info puudub. Vähemalt ise ma teda näinud ei ole. Küll olen ma siin aga teisi olevusi näinud. Eks igal majal ole oma majavaim nii-öelda.”

Hiljem rohkem infot maja ajaloo kohta uurides saime teada, et kummitus, kes majas ringi jalutab, on Juhan. Mees oli Särgava külalistemaja endine majahoidja, kes suri 1980ndatel.

“Mõned aastad tagasi nägin ma teda siis esimest korda, kusjuures võin väikse tähelepanu faktina välja tuua, et mina teda elusast peast näinud ei ole.”

Vaata videost “Kättemaksukontori” majatuuri ja saa teada, milline näeb maja välja ilma kuulsate detektiivideta!

Täna õhtul jõuab TV3 vaatajateni armastatud kodumaise krimikomöödia „Kättemaksukontor“ 29. hooaja esimene osa, mille sündmused algavad sõna otseses mõttes suure pauguga.

Iga hooaja alguses saabuvad „Kättemaksukontori“ naised reisilt ning nõnda on see ka tänavu. Nagu traditsiooniks saanud, satuvad nad kohe ka põnevate sündmuste keerisesse. „Ühtlasi algab hooaeg sõna otseses mõttes suure pauguga, sest toimub plahvatus, mille korraldamine võtteplatsil oli paras ettevõtmine, mida igapäevaselt ei juhtu,“ kirjeldab näitlejanna Amanda Hermiine Künnapas, kes kehastab üht peategelast Lumi-Lee Aigot.

Uus “Kättemaksukontori” hooaeg stardib täna õhtul kell 20.00 ikka TV3-s!

Kommentaarid puuduvad