Reklaam sulgub sekundi pärast

Teet Margna oma uuest saatest: me Kristjaniga oleme teerajajad teistele!

Johanna Alvin

Eelmisel nädalal alustas TV3s uus argipäevane mälumäng "Kahevõitlus", mis televaatajale kerget meelelahutust pakub. Teet Margna usub, et paarkümmend aastat tagasi eetris olnud saade on teerajaja teistele mälumängudele Eestis.

Teet Margna, kes saateformaadi "Kahevõitlus" koos Kristjan Jõekaldaga välja on mõelnud, kirjeldab taas eetrisse tulnud saadet suure positiivsusega. "Saade on rahvalikum, saade on kiirem ja lõbusam ning ei ole enam selline raske mälumäng, vaid oleme proovinud saate küsimusi koostada laia silmaringi baasilt," kirjeldab Teet.

""Kahevõitlus" oli esimene igapäevane argipäevane mälumäng Eesti telekanalites," meenutab teletegija. "Ma loodan, et tal läheb sama hästi, kui tal läks paarkümmend aastat tagasi," sõnab Teet lootusrikkalt ning usub, et konkurents teiste mälumängudega on pigem hea kui halb.

"On nii, nagu on. Vahel, kui telekava vaadata, jääb mulje, et praegu on eetris ainult reisisaated ja mälumängud, aga mõlema puhul meie Kristjaniga oleme olnud teerajajateks, nii et see on loogiline, et me oma teed siit kohast jätkame."

Vaata videot ning saa teada, kas Teedul on vahel endal olnud tahtmine osalejatooli istuda!

"Kahevõitlus" on eetris igal argipäeval kell 18.30!

Kommentaarid puuduvad