……..kõrged ülemused ja ministrid SAMUTI ANNETASID OMA SUUREST PALGAST,või ongi nii,et ainult lihtinimesed annetasid ja raatsisid oma niigi väikse kehvapoolse elatusjärje kõrvalt veel teistele. head teha !!!!!?????
Mitte kõik inimesed Eestis pole heal järjel,vaid suurem osa elanikkonnast vaevleb kõrgete hindade ja saabuva automaksu pärast ,lapsed vajavad ju samuti peres riideid,jalanõusid ,õppevahendeid ,toiduraha koolis maksmiseks ja praegusel ajal pole koolitarbeid üldse mitte odavad,vaid VÄGA KULUKAD võrreldes aastatetagust hindadega.
Eesti valitsus ei raatsi ka oma pensionäridele VÄÄRIKAT. JA. ÕIGLAST PENSIONI MAKSTA,KUIGI INIMESED ON AASTAKÜMNEID RABANUD TÖÖD TEHA PALEHIGIS JA nüüd saavad mingit armetut ja hädist pensioni ,mis ei võimalda normaalset elu elada nagu nad TEGELIKULT VÄÄRIKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Millest siis veel teistele annetada kuigi südames kahju on neist abivajajatest???????
Mõni pensionär ehk tõesti saab seda suuremat pensioni,kuigi mitte kõik.
Ehk need,kel on olnud vaba valik ainult iseenda ja mitte pere kõrvalt tööd rabada ???.Enamus inimesi pidid siiski ka pere peale mõtlema,laste eest hoolitsema ,haigete vanemate eest isegi ja siis tuli veel ka tööle jõudma ning seal maksimumi andma!!!!!!!
Ei hoolinud nõukaajal keegi,kas ja kuidas sa jaksasid või vastu pidasid ja NÜÜD SIIS “TÄNATAKSE ” selle meeletu tabamise eest sellise ARMETU PENSIONIGA!!!!???????
SELLINE ON SIID TÄNU selle kunagise meeletu töö ja tabamise eest.?????
Selle eest,et pidid kehva palga eest nõukaajal täiskoormusega tööd rabama ja selle kõrvalt veel lapsi kasvatada jõudma?????
Isegi ülikoolis õppinud inimesed said viletsat palka,kuigi neil oli haridus olemas!!!!!!Rääkimata siis neist,kes lihtsat ,aga rasket tööd tegid!!!!!!!
Ja praeguse aja puudetoetusedki pole märkimist väärt!!!!!!!
Kui mingi tervisehäire pärast on operatsioon tehtud ja pärast enam ei saa tööd teha,siis selle kompensatsiooniks mõeldud puudetoetus ei kõlba kassi saba allagi!!!!!!!
Kuidas nimetada seda NORMAALSEKS TOETUSEKS ,kui sulle makstakse kuus 12€
sentidega puudetoetust????????
On see normaalne või??????
Või on see normaalne,kui Brüsselis Europarlamendis töötanud HEA PALGAGA SIIM KALLAS KÜSIB OMA RAAMATU VÄLJAANDMISEKS EESTI PANGALT VEEL SUURI SUMMASID TOETUSEKS????????
KUS SIIN ÕIGLUS ON????????.
KAS sellest oli veel vähe,kui ta aastaid tagasi 10 milli tuuri pani???????
Eks maksnudki siis neid raamatu väljaandmisekulusid sellest 10 millist,miks tal veel juurde oli vaja küsida???????
Kus on üldse õiglus siin Eesti vabariigis???????

Vasta