Reklaam sulgub sekundi pärast

8 põhjust, miks Korea kosmeetika on nii populaarne

Sisuturundus

korea kosmeetika
Korea kosmeetika — FOTO: Klipshop.ee

Kliendid leiavad laias valikus nahahooldustooteid, mis on valmistatud üle maailma. Kuid Lõuna-Korea ilutooted on maailma tormiliselt vallutamas. Korea nahahoolduskosmeetika ehk K-Beauty, nagu paljud neid nimetavad, on kogu maailmas väga nõutud, alates mõjutajatest ja kuulsustest kuni tavaliste inimesteni.

Miks on Korea ilu kõigist tööstusharudest ja riikidest nii populaarne? On mitmeid põhjusi, miks Lõuna-Korea ilutööstuse turu suurus 2021. aastal jõudis 7,64 triljoni Lõuna-Korea vonni (ehk 5,8 miljardit USA dollarit). Siin on mõned põhjused, miks Korea nahahooldustooted on viimastel aastatel kiiresti kasvanud.

Põhjused, miks Lõuna-Korea nahahooldustooted on kogu maailmas nõutud

1. Korea nahahooldus aitab ennetada nahaprobleeme, mitte varjata või vähendada neid

Ennetamine on parem kui ravi ja ilutarbijad on seda viimastel aastatel mõistnud, sest nad on meigilt üle läinud nahahooldusele. Kuid kõik nahahooldustooted ei ole ühesugused. Eelkõige on K-Beauty tooted loodud selleks, et ennetada nahaprobleemide tekkimist, selle asemel, et lasta nahaprobleemil tekkida ja siis seda ravida.

Võrreldes meigiga ravivad nahahooldustooted nahaprobleeme, mitte ei kata neid. Erinevalt teistest nahahooldustoodetest keskendutakse Korea nahahoolduses pigem ennetamisele kui järelhooldusele. See on suur eelis neile, kellel on kalduvus sellistele probleemidele nagu aknepuhangud, mis võivad põhjustada armistumist ja naha värvimuutusi.

2. Korea nahahooldustooted terve naha säilitamiseks

Korea kultuuris väärtustatakse väga palju sisemist ja välist ilu. Kui meik ja kosmeetikatooted keskenduvad välisele esteetikale, siis Korea ilutooted keskenduvad veatu jume loomisele, säilitades samal ajal naha tervise nii seest kui ka väljast.

Selle tulemusena pöördub üha rohkem tarbijaid Korea toodete poole, mis parandavad naha üldist välimust loomulikul ja tervislikul viisil. See on kooskõlas kasvava suundumusega ilumaailmas, mis on liikumas loomuliku ilu ja vaevumärgatava meigi poole.

korea kosmeetika
Korea kosmeetika — FOTO: Klipshop.ee

3. "K-Beauty" nahahooldus kasutab looduslikke ja orgaanilisi koostisosi

Viimastel aastatel on üha enam tarbijaid hakanud huvituma nahahooldustoodete koostisainetest. Orgaanilised ja looduslikud elemendid olid nahale vähem karmimad kui kunstlikud kemikaalid, neil oli vähem lisandeid, nad olid rohelisemad ja jätkusuutlikumad.

Selles kontekstis paistab "K-Beauty" silma kui looduslike koostisainete turg. Enamikus Korea ilutoodetes kasutatakse orgaanilisi koostisosi, nagu ravimtaimed, aloe vera, tigude lima, taimeõlid ja muud looduses esinevad looduslikud ained, mis reageerivad kasutaja organismile loomulikult, mistõttu on ärrituse oht väiksem võrreldes kunstlikke koostisosi kasutavate toodetega.

4. K-kosmeetikatooted on odavad, kuid tõhusad.

Kallid tooted ei tähenda alati kõige tõhusamaid; K-Beauty tooted on hea näide sellest. Korea nahahooldustooted kipuvad olema odavamad või keskklassi tooted võrreldes teiste nahahooldustoodetega. Paljud on siiski kinnitanud erinevate K-Beauty kaubamärkide tõhusust, mis näitab, et odavad nahahooldustooted ei tähenda tingimata odavat kvaliteeti.

K-Beauty toodetel on ka taskukohasemad alternatiivid kallitele nahahooldustoodetele. Tänu orgaanilistele koostisosadele ja viimastele edusammudele nende ilutööstuses on Korea ilu nahahooldustooted jätkuvalt taskukohased igapäevastele inimestele.

korea kosmeetika
Korea kosmeetika — FOTO: Klipshop.ee

5. Õrn kõikidele nahatüüpidele

Segatüüpi ja tundliku nahaga inimestel võib olla raske leida õigeid nahahooldustooteid. Kuid kuna vaid 44,6% ameeriklastest ja 38,4% eurooplastest on tundliku nahaga, on lääne turul vähe valikuvõimalusi kõikidele nahatüüpidele.

Koreas teatas 56,8% korealastest, et neil on tundlik nahk. Seetõttu on turg täis hüpoallergeenilisi ja õrnu nahahooldustooteid, mis sobivad kõikidele nahatüüpidele.

Tundliku või kombineeritud nahaga inimesed leiavad K-kosmeetikatööstuses laiema valiku oma nahale kohandatud tooteid.

6. Lõuna-Korea võtab looduslikku ilu tõsiselt

Lõuna-Koreas on nahahoolduse ja kosmeetika valdkonnas suur turg, mis on osaliselt tingitud selle kultuurist. Korealased on väga teadlikud ilu- ja kosmeetikatoodetest ning nende nahahooldustooted on valmistatud kõrgeimate standardite kohaselt, et saavutada veatu "klaasist naha" välimus.

Selle tulemusel on nende tööstustehnoloogia ja innovatsioon üks kõrgemaid maailmas. Kuna paljud korealased otsivad uusimaid trende ja parimaid tavasid nahahoolduses, vastab K-Beauty turg pidevalt nendele vajadustele.

korea kosmeetika
Korea kosmeetika — FOTO: Klipshop.ee

7. Toodete mitmekesisus

K-Beauty pakub laia tootevalikut, mis võimaldab klientidel kombineerida ja luua oma isikliku nahahooldusrutiini. Paljud on kuulnud Korea 10-sammulisest nahahooldusrutiinist ning need, kes soovivad tõsiselt oma nahka hooldada ja parandada, võivad seda rituaali regulaarselt hommikul ja õhtul järgida.

Neile, kellel ei ole aega kõiki neid samme teha, saab K-Beauty tooteid valida vastavalt oma nahatüübile ja seisundile. Nende hulka kuuluvad:

  • Puhastusvahendid
  • Toonikud
  • Seerumid
  • Niisutavad kreemid
  • Silmakreemid
  • Akne kohtade ravi
  • Päikesekaitse
  • Kreemid
  • Maskid, maskikomplektid ja nahaplaastrid

8. Korea nahahoolduse koostisosad on ajalooliselt tõhusad

Korea kultuuris on alati hinnatud ilu ja korealased väärtustavad veatut ja tervet nahka. Nad eelistavad looduslikult veatut välimust, kasutades orgaanilisi ja õrnu koostisosi.

Kuigi K-Beauty tooted on teinud pika tee, on nende ilustandardite filosoofia jäänud samaks. Seepärast püüavad Korea kaubamärgid arendada tooteid, mis aitavad suurendada klientide loomulikku ilu, et nahk oleks tervislikum.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on Korea kosmeetika saavutanud populaarsuse tänu uuenduslikele valemitele, taskukohastele hindadele ja tähelepanu pööramisele nahahooldusele. Korea kaubamärgid, mis keskenduvad looduslikele koostisosadele ja arenenud tehnoloogiale, on äratanud iluhuviliste tähelepanu kogu maailmas. Nende mitmeastmeline nahahooldus, sealhulgas topeltpuhastus ja lehtmaskid, on muutunud ülemaailmseks trendiks. Korea kosmeetika pakub laia valikut tooteid, mis on mõeldud erinevate nahatüüpide ja -probleemide lahendamiseks. Ja armas ja trendikas pakend lisab atraktiivsust. Kvaliteedi, taskukohasuse ja tõhusate tulemuste kombinatsioon on teinud Korea kosmeetikast ülemaailmse nähtuse.

Kommentaarid puuduvad