Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 suur heategevussaade “Inglite aeg” tuleb taas ja ootab abivajajaid

Pilt: TV3
Pilt: TV3

Juba detsembrikuus jõuab taas TV3 vaatajate ette suur heategevussaade „Inglite aeg“. Saatejuht Tuuli-Ann Freienthal kutsub just nüüd teada andma neist, kes omal jõul toime ei tule.

Kui seisad silmitsi raskustega või on sinu tuttavate elus ületamatud takistused, millest omal jõul välja tulemine on võimatu, siis anna sellest meile märku. Me kõik teame kedagi, kes on pidanud oma eluteel ebaõiglaselt palju kandma või kannatama ja vääriks raskustega toime tulemiseks üle kõige tuge. Just Sinu märguanne võib tuua kellegi ellu igatsetud muutuse ja südamesse hoopis uue rahu.

Saatejuht Tuuli-Ann Freienthal rääkis ''Stuudios'' ka heategevussaatest lähemalt. ''Selle projekti keskel ei julenud seda mitte kuskil välja öelda, aga mul mingil momendil tekkis tunne, et äkki ma olen selle kõige jaoks liiga emotsionaalne, sest ma võtetelt koju jõudes aina nutsin,'' meenutab Tuuli-Ann.

Eelmises saates osales viis perekonda. Tuuli-Ann on siiani ka nendega kontaktis. ''Näiteks kaksikutel Haroldil ja Karolinal läheb võrratult hästi. Nad on väga palju aastaga kasvanud, nad olid sündinud enneaegselt ja hingamisaparaadid olid teinud nende ninad seest katki. Olles nüüd suuremad, see segas neid ja samuti pidid taluma teiste narrimist, aga nüüd on asi jõudnud selleni, et nad on leidnud Soomes raviarsti, kes korraldab neile raviplaani,'' tegi Tuuli-Ann ülevaate.

''Inglite aeg'' heategevussaates saab näha ka armastatud kodumaised artiste. Sellel aastal astuvad üles Maarja-Liis Ilus, Liisi Koikson, Hele Kõrve, Pearu Paulus, Mikk Saar ja Andreas Poom.

Kirjuta enda või oma tuttava lugu meiliaadressile [email protected], Inglite aeg - TV3 Facebooki või @tv3ingliteaeg Instagrami.

Vaata Tuuli-Ann Freienthali intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad