Reklaam sulgub sekundi pärast

Isadepäeva kingiideed!

Sisuturundus

Isadepäeva kingiideed
Pixabay.com

Isadepäev on kindlasti üks novembrikuu oodatumaid tähtpäevi. Argipäeva saginas kipume me unustama elus olulisi asju ning see päev annab võimaluse vähemalt korra aastas isale meeldetuletada, kui oluline ta meie elus on. Panime kokku valiku põnevatest ideedest, millega isa või vanaisa rõõmustada ning koos midagi vahvat teha.

Igale isale oma särk!

Ühegi isa garderoobis pole liiga palju kvalitseetseid, hästi hingavaid ning mugavaid särke. CAPS LOCK on #muhoovi see teine bränd, kust saab mitte-kohanimedega rõivaid. Ja juba neljandat aastat järejst on CAPS LOCKi e-poes saadaval isadepäeva kollektsoon.

Isadepäeva kingiideed
Isadepäeva kingiideed

Sellest kollektsioonist leiab särke ja pusasid isadele ning vanaisadele – kusjuures trükiga saab välja näidata kui mitu võsukest meesperel juba on.

Valikus on mustad särgid, valge või soliidse tumehalli trükiga ning mustad ja hallid pusad - vaata lähemalt siit.

Toredaid hetki terveks aastaks!

Ühistegevuste kalender isale - loo kalender, kus igale kalendrikuule on võimalus lisada ühise tegevuse idee. Tegevused, mis ei nõua suuri väljaminekuid, kuid millest võivad sündida kordumatud mälestused: teha koos süüa, mänguväljakule minna, rabamatk, kinoõhtu, teater, lauamänguõhtu, ujumine, bussiga jäätisekohvikusse, telkimine, liivalossi ehitamine, vahukommide küpsetamine, õhtujutu lugemine.

Isadepäeva kingiideed
Isadepäeva kingiideed
Isadepäeva kingiideed

Kasuta vahvaid ideid või mõtle koos lapsega hoopis midagi uut. 12 tegevust kalendrist, koosveedetud aeg, seiklused ja ilusad mälestused tervest aastast on tore kink igale isale. Asu oma kalendrit disainima siit.

Isaga koos puhkama!

On üks isadepäeva kingiidee, millega on võimatu mööda panna. Selleks on mõnusaid ja maagilisi hotellipakette pakkuva portaali HOOKUSBOOKUS.COM isadele mõeldud kinkekaart. Seda, et isadele meeldib üle kõige puhata, teatakse paljudes peredes. Kui laste käest küsida, mida teie isa tahab, siis naljakal kombel on „puhkust“ üks populaarsemaid vastuseid.

Ja siin see isade unistuste kingiidee ongi. Hookusbookus.com kinkekaardiga saad sel lehel tasuda kõige eest. Sealsete hotellipakkumiste valikust leiab nii uskumatult taskukohaseid spaapakkumisi kui luksuslikke perepakette. Hinnad algavad vaid 49 eurost. Aga loomulikult saad valida kinkekaardi ka täpselt sulle sobivas summas, mitte vaid vastavalt paketihinnale. 

Idee kutsuda oma isa või vanaisa mõnel novembriõhtul veekeskusesse mõnulema, hotellibaari jalkat vaatama või mõnda meestele meeldivasse hotellirestorani õhtust sööma, on just see kingitus, mida Hookusbookus.com kinkekaart võimaldab.

Isadepäeva kingiideed
Isa ja poeg restoranis
Isadepäeva kingiideed
Jurmala SPA
kingitus isale
Perepakett

Eriti andekaks teeb HOOKUSBOOKUS.COM-is pakutava puhkusepaketivaliku ka see, et paljude vaid seal pakutavate hotellipakettide hinna sees on tihtipeale ka mõni väike võluv lisavõimalus. Olgu selleks tasuta soolakamber, kingiks tulevad teatripiletid või muud tasuta lisateenused, mis minipuhkuse veel mõnusamaks teevad.

Oleme kindlad, et see puhkusemaagia, mida HOOKUSBOOKUS.COM üle 300 spaa- ja hotellipaketiga pakkuda suudab, toob naeratuse näole ka kõige tõsisematele isadele.

Valmistu juba varakult, sest Isadepäev on juba novembrikuu teisel pühapäeval!

Kommentaarid puuduvad