Reklaam sulgub sekundi pärast

“Inglite aeg” ootab annetusi! Pisike Demily on sunnitud elama toitmismasina küljes

IA

Tuuli-Ann Freienthali juhtimisel jõuavad TV3 vaatajateni lood Eesti inimestest, kelle probleemide lahendamisele saame ühiselt kaasa aidata. Seekordki avatakse annetustelefonid ning kõik suure südamega vaatajad on oodatud hätta sattunuid toetama. Tänavu laulavad „Inglite aeg“ saates Liisi Koikson, Pearu Paulus, Maarja-Liis Ilus, Mikk Saar, Andreas Poom ja Hele Kõrve.

Väike 4-aastane Demily on oma elus kannatanud ebaõiglaselt palju valu. Lapsel olid terviseprobleemid juba vastsündinuna ning ta pidi aastaid elama neerudialüüsi masina külge aheldatuna ega saanud tavalise lapse kombel ringi hullata. Mõnda aega tagasi andis Demily ema tütrele oma neeru ja laps vabanes ühest masinast.

Paraku on väike Demily neerumurede tõttu terve oma elu kannatanud meeletut oksendamist ja pole kunagi suutnud ise süüa ja on seetõttu endiselt aheldatud sondiga toitmise masina külge. Selleks, et Demily vabaneks tema näolt ninna ja ninast makku minevast sondist vajaks laps Ameerikas kallist ravi.

Meie saame aidata kaasa sellele, et Demily ka oma viimasest masinast vabaneks ja saaks esimest korda elus proovida maiustusi ning elada nii nagu üks rõõmus laps seda teha võiks. 

“Inglite aja” tegijad tänavad kõiki annetusnumbritele helistajaid, et aidata neid, kes just praegu kõige enam tuge vajavad.

Annetusnubrid on avatud kuni 1. jaanuarini 2023:

Nr.9007301 – 5 eurot

Nr.9007302 – 10 eurot

Nr.9007303 – 25 eurot

Välismaalt annetamiseks info:

All Media Eesti AS IBAN: EE242200221056068626 SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

Vaata Demily lugu videost!

Heategevussaade "Inglite aeg" on TV3s täna kell 20!

Kommentaarid puuduvad