Reklaam sulgub sekundi pärast

Mõrad “Eluga Hispaaniasse” idüllis. Veronika: sa oled piisavalt munadega julge mees, palun räägi!

"Eluga Hispaaniasse" kuuendas osas plaanitakse seda, mis algul tundus mõeldamatu: hetkel kahte poodi pidaval Harril ja Veronika võiks neid aastate pärast olla lausa kümme. Samuti on näha, et idülliline Hispaania elu toob endaga kaasa ka ärritumisi ja vaidlusi.

Elu Hispaanias on magus ning kuna päike särab ka talvekuudel eredalt, pole muremõtted Harril ja Veronikal sugugi tavalised. Püstipandud ärid õitsevad ja järjest lähemale jõutakse oma unistuste elule. Veronika ja Harri hauvad ka üha tõsisemalt uute poodide avamise plaani ning selle tarbeks kaardistatakse poepindu juba nii Valencias kui ka pisut väiksemas linnas Granadas.

Õnnelik olemise juures on kõige tähtsam oskus kohal olla. Kuigi Veronikal ja Harril on Hispaanias palju tegemisi, on just kõige lihtsamad hetked, mis neile enim rõõmu pakuvad.

"Kõigepealt oleks ikka vaja poode natuke juurde veel. Järgmise aasta plaan oleks teha kolm poodi. See aasta veel ei tee," ütles Harri.

Veronika sõnul tundus alguses uskumatu mõte teha kümme poodi, aga kuna juba kaks poodi toimivad ilusti, ei tundu ka see enam utoopiline mõte.

Siiski, nagu kuuendas osas näha võib, tuleb idüllilist elu nautival perel ette ka vaidlusi. "Mis iroonilise nalja peale ma nüüd solvunud olen? Nüüd sa pead ütlema," küsis Veronika Harrilt rõdul istudes. "Ma lihtsalt mäletan, et sa oled ärritunud ka mõnikord," vastas Harri.

"Muidugi ma olen Harri peale ärritunud vahepeal. Näe, vaata, tüüp räägib ja siis ei räägi lõpuni. F*** nagu, kui sa hakkad rääkima, siis pane lõpuni! Sa ise alustasid! Sa oled piisavalt munadega julge mees, nüüd palun räägi!"

Harri vastas, et tal ei tule hetkel konkreetsene asi meelde. "No näed, saimegi ärritunud Veronika!"

Vaata lähemalt päises olevast videost!

„Eluga Hispaaniasse“ on TV3 eetris kolmapäeval kell 21.30 ning vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad