Reklaam sulgub sekundi pärast

Synne Valtri: ma ei mõista heategusid, millel pole siirast tausta taga

"Eestimaa uhkuse" galat publikuna jälginud laulja Synne Valtri ütles, et tal on hea meel olla inimeste seas, kes teevad head kogu südamest, mitte vaid silmajäämiseks. Seetõttu mõistab ta vaid neid heategusid, millel on siiras taust taga.

"Väga uhke tunne on. Mul on hea meel olla inimeste seas, kes teevad head ja kes teevad kogu südamest seda, mitte ei tee selleks, et jääda silma," ütles Synne ja lisas reporteri küsimuse peale, et ühte lugu pole võimalik teisest sellel moel eristada, mis rohkem hinge läks. Iga tegu on omaette heategu ning iga inimene teeb head nii, nagu oskab. Siiski mainis ta, et noorte poiste heategu torkab rohkem silma, kuna nad ei osanud üldse ette näha, et selline situatsioon nende ellu tuleb ning et nad kõitusid nii õigesti, kui üldse said käituda.

Üldmõttena tõi Synne Valtri välja üleskutse ka teistele inimestele teha head ning teha seda siiralt. "Ma olen korduvalt varem välja öelnud, et ma ei mõista heategusid, millel ei ole siirast tausta taga. Ärge tehke, kui te päriselt teha ei taha. Tehke siis, kui süda ütleb, et nüüd on õige aeg."

Vaata täispikka intervjuud Synnega videost!