Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristjan Järvi paljastas inimese, kellele annaks Eestimaa uhkuse tiitli: ma ei taha temast avalikult rääkida

Juba 25. veebruaril jõuab TV3 vaatajateni pidulik tänugala "Eestimaa uhkus", kuhu žüriisse kuulus ka armastatud helilooja ja muusik Kristjan Järvi. Mees avaldas ka, kellele ta enda lähedastest annaks sellise tunnustuse.

Järvi tõdes, et ta võttis koheselt pakkumise liituda "Eestimaa uhkuse" žüriiga vastu ning pikalt mõelda midagi ei olnud. "Jah-sõna tuli kohe, kuna see ettevõtmine on nii oluline, eriti meile, kuna see on selline hõimkondlik tegevus. Ma arvan, et me peame üksteist tunnustama ja meeles pidama. Lisaks peama olema valmis appi tulema ja annetama. See on kogukondlik kohustus, mis tekitab meis ühise rahva tunde," ütles Järvi.

Mees sõnas, et tema lähedaste seas on mitmeid inimesi, kes seda tunnustust ka ise vääriksid. Ta tõi välja enda kunagised õpetajad ning mainis, et seda tunnustust sooviks ta jagada kõikidele, kes teda kasvatanud on, kuid kui ta peaks siiski valima vaid ühe inimese, kellele see tiitel anda, siis oleks see tema naine. "Ma ei taha oma naisest küll avalikult rääkida, aga ta on tõesti mind väga palju kõigega aidanud!", ütles Järvi naerusuiselt.

Vaata täispikka intervjuud Kristjan Järviga artikli päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad