Reklaam sulgub sekundi pärast

ÜLEVAADE! Tuntud staarid, kes said tuule tiibadesse staarisaatest, kuid ei võitnud seda

Karl-Erik Taukar, Elina Born ja Taavi Immato
Karl-Erik Taukar, Elina Born ja Taavi Immato — FOTO: Margus Pahv/Erlend Štaub/Delfi Meedia/TV3/kollaaž

"Eesti otsib superstaari" saade on eetris olnud juba 9 hooaega. Tänavuse hooaja superstaar selgub juba 3. detsembril toimuvas suurejoonelises superfinaalis. Selle puhul vaatame veidi ajas tagasi ning meenutame, millised staarid on saanud saatest tuule tiibadesse, seda võitmata.

Luisa Rõivas (toonase nimega värk) osales "Eesti otsib superstaari" saates esimesel hooajal ning saavutas seal 2. koha. Võitjaks osutus toona Birgit Sarrap. Läbi saate Jõhvi eelvooru jõudis ta välja stuudiovooru esimesse saatesse. Luisa jäi tihedas konkurentsis kaheksast lauljast neljandaks. Kohtunikud andsid Luisale aga võimaluse osaleda lohutusvoorus, kust ta ainsana ülisuure televaatajate toetusprotsendiga edasi finaali pääses.

Samuti on Rõivas osalenud "Eesti laulu" (toonase nimega "Eurolaulu") saates. 2022. aasta sügisel osales ta ka "Maskis Laulja" saates.

Luisa Rõivas
Luisa Rõivas — FOTO: TV3

Taavi Immato oli "Eesti otsib superstaari" saates teisel hooajal, mis oli eetris 2008. aasta kevadel. Immato jõudis TOP 7 hulka ning langes välja neljandas finaalsaates. Toona võitis saate Jana Kask. Taavi on tuntud laulja ning popansambli Shanon solist.

Taavi Immato
Taavi Immato — FOTO: TV3

Getter Jaani on Eesti üks armastatumaid lauljaid. Ta osales staarisaates kolmandal hooajal. Küll aga ei tulnud Jaani sugugi saate võitjaks. Getter saavutas saates neljanda koha. Kolmandal hooajal saavutas esimese koha Ott Lepland.

2010. aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile.

26. veebruaril 2011 võitis Getter Jaani lauluvõistluse "Eesti laul 2011" ja esindas Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel looga "Rockefeller Street".

Getter Jaani
Getter Jaani — FOTO: TV3

Artjom Savitski osales "Eesti otsib superstaari" saates neljandal hooajal ning saavutas kõrge 2. koha. 2011. aastal eetris olnud saate võitis Liis Lemsalu.

Tema muusikutee algas 1999. aastal Tallinna Poistekooris Lydia Rahula juhatusel. Seal lauldes tekkiski Artjomi suur armastus muusika vastu, mis ajendas teda ka iseseisvalt erinevates bändides ja kollektiivides tegutsema.

Artjom pääses "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja finaali lohutusvoorust, kus esitas Ruja lugu "Nii vaikseks kõik on jäänud".

Artjom Savitski
Artjom Savitski — FOTO: Tanel Meos/DELFI

Elina Born osales staarisaates viiendal hooajal, mis oli eetris aastal 2012. Elina oli toona ise 18-aastane. Selle hooaja võitis Rasmus Rändvee.

Peale seda osales Born 2013. aastal ka "Eesti Laulu" konkursil, kus esitas loo "Enough". Teist korda osales ta "Eesti Laulul" 2015. aastal, mille nad koos Stig Rästaga ka võitsid. Eurovisioonil saavutati looga 7.koht.

Elina on tänasel päeval üks armastatumaid Eesti naisartiste. Alles nädalaid tagasi ilmus tal lugu "Oodata".

Elina Born
Elina Born — FOTO: TV3

Karl-Erik Taukar osales Borniga saates samal hooajal. Tema saavutas 4.koha. Kuid see pole teda takistanud tegemast muusika- ja meelelahutusmaastikul vägevaid tegusid. Peale staarisaadet on Taukar juhtinud mitmeid telesaateid ning on ka hetkel Superstaarisaate saatejuht.

Samuti on ta juhtinud telesaateid "Tunnen sind läbi ja lõhki", "Sõidud Taukariga" ja "Suur pühapäev". Karl-Erik on võitnud mitmeid muusika- ning meelelahutusauhindu.

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Merilin Mälk osales "Eesti otsib superstaari" saates seitsmendal hooajal ning saavutas 3.koha. Toona võitis Uudo Sepp.

2018. aastal ilmus tal debüütsingel "Foolish". Sellest järgneval aastal sõlmis Mälk lepingu plaadifirmaga Universal Music ja osales lauluvõistlusel Eesti Laul looga "Miljon sammu". 2022. aastal osales ta sama konkursi poolfinaalis looga "Little Girl".

Merilin Mälk
Merilin Mälk — FOTO: TV3

Sissi Nylia Benita osales Superstaarisaates samal hooajal kui Mälk. Tema saavutas 2. koha. Peale saadet on Sissi osalenud ka Eesti laulul, kus ta on saavutanud märkimisväärseid kohti.

Sissi Nylia Benita
Sissi Nylia Benita — FOTO: TV3

Kommentaarid puuduvad