Reklaam sulgub sekundi pärast

Superstaarisaate finalist Marta Lotta Kukk: mu häbitunne on üsna pisike

“Eesti otsib superstaari” on jõudnud finaalsaadeteni ning praeguse hetkega on alles jäänud kümme finalisti. Üks neist Marta Lotta Kukk, keda on uues videos võimalik paremini tundma õppida.

Viljandist ja Pärnust tulnud Marta Lotta on 24-aastane neiu, kes kasutaks hea meelega ära võimalust muutuda üheks päevaks hoopis Karl-Erik Taukariks ning juhtida mõnda ägedat telesaadet, sest artistina oleks väga äge sellist asja lisaks muusikale teha. 

Kõige enim kardab Marta Lotta olukorda, kus tal läheks laval kõik meelest ära, mida ta tegema peab ning ta ei suudaks lihtsalt mitte midagi teha.

Auhinnaraha kohta ütleb ta, et 2000 eurot paneks ta esinemisriiete alla ning ülejäänud kasvama kas aktsiaportfelli või oma esimese kodu ostuks.

Fakt, mida keegi tema kohta ei tea: "Mulle ei maitse kappari," ütleb neiu.

Kõige piinlikumast olukorrast rääkides tunnistab ta, et tal ei tule ühtegi näidet meelde, sest tema häbitunne on üsna pisike. "Kui mul on ka korraks mingisuguses hetkes piinlik, siis ma unustan selle umbes kahe minuti pärast ära. Pigem peavad sõbrad mulle meelde tuletama, et Marta, see ei ole see, mida avalikus kohas tegema."

Kui ta ei tegeleks laulmisega, oleks ta enda sõnul hoopsi ärinaine.

Vaata Marta Lotta Kuke "Superstaari ankeeti" päises olevast videost!