Reklaam sulgub sekundi pärast

Superfinalist Robin Kristofer pühapäeva eel: esitan eepililise ja võimsa versiooni ühest vanemast laulust

Neljapäeva õhtul toimus Kinomajas Alika debüütalbumi esitlus, kuhu tuli kohale palju tuntud muusikuid, suunamudijaid ning teisi kuulsusi. Nende seas ka superfinalist Robin Kristofer Kukk, kelle muljeid superstaarisaate suure finaali eel uurisime.

Juba sel pühapäeval jõuab TV3 eetrisse "Eesti otsib superstaari" üheksanda hooaja superfinaal, kus uhke tiitli saamise nimel astuvad lavale kolm superfinalisti, nende seas Robin Kristofer Kukk. Kui tihe on noormehe graafik finaali eel olnud? "On suht tihe olnud, aga ma ei saa öelda, et oluliselt tihedam, kui terve saate ajal. Nii et täitsa saab hakkama. Surve on suurem, et okei, superfinaal, suurem lava ja suurem publik, aga tegelikult on suht normaalne ja väga tore on olnud ja naudime seda viimast aega," vastas ta ja lisas, et laulutunde on kogunenud igasse päeva, ainult paaril päeval eelmisel nädalal jäi võtete tõttu vahele.

Kui enesekindlalt Robin Kristofer ennast enne pühapäeva tunneb? "Närvi otseselt ei ole, aga ma ei tea, mina olen päris kindel, olen kindel enda lauluvalikus, ma arvan, et see on väga lahe. Ma olen kuulnud seda bändiproovis ka, see kõlab väga lahedalt ja väga võimsalt. Teiste omi ka. Ma olen endas kindel, aga olen ka teistes kindel. Tuleb kõva saade."

Oma uue laulu kohta ütleb Robin Kristofer, et tegu on uuema versiooniga ühest palju vanemast laulust, mis on tehtud hästi võimsaks ja eepiliseks. "See oli just see, mida mina tahtsin superfinaali puhul ja ma olen väga rahul sellega, mis on bändiproovides välja tulnud. Ma arvan, et see väga hästi sobib Alexela lavale."

Oma konkurentidele ehk Margarethile ja Antile soovib Robin Krisfoter õnne ning rõhutab, et nende vahel pole ühtegi negatiivset hetke olnud ning omavahel ollakse head sõbrad ja hoitakse üksteisele pöialt. "Ükskõik kes võidab, mina olen rahul ja õnnelik," andis Robin mõista, et rivaalitsuse asemel valitsevad nende vahel neil sõbralikud suhted.

Mida teeks Robin Kristofer võidu puhul 10 000 euroga ning mis oleksid tema edasised plaanid täpsemalt?

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad