Reklaam sulgub sekundi pärast

Staarisaate kaheksanda hooaja finalistid annavad nõu: esimesse vooru minnes oled iseenda suurim kohtunik!

Joonatan Pärn

Märten Männiste, Andreas Pall, Wanda-Helene Ollep ja Maribel Vääna.
Märten Männiste, Andreas Pall, Wanda-Helene Ollep ja Maribel Vääna. — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eile selgusid "Eesti otsib superstaari" üheksanda hooaja kohtunikud, keda olid tervitama tulnud ka mitmed staarisaate kaheksanda hooaja finalistid. Uurisime, kuidas on neil peale saadet läinud ning millist nõu jagavad nad uutele superstaarideks pürgivatele noortele!

Meie kaamerasilma ette jäid "Eesti otsib superstaari" kaheksanda hooaja finaalides säranud Märten Männiste, Andreas Pall, Wanda-Helene Ollep ja Maribel Vääna. Küsimusele, kuidas on läinud peale saate lõppu, vastab Männiste: "Minul (on) isiklikult väga hästi (läinud)." Temaga nõustub ka Andreas Pall, lisades: "Tuleb tegutseda ja siis on rõõmu küll elus." 

Wanda-Helene sõnab: "Ütleksin, et üllatavalt kiiresti ja väga tegusalt, hästi-hästi ruttu on kõik läinud." Ka Maribel Vääna sõnul on elutempo peale staarisaadet olnud küllaltki kiire: "Siin ei jõua isegi korralikult hakata asju tegema, kui juba uus hooaeg peale tuleb. Me siin Andreasega hakkasime koos bändi tegema, Märteniga hakkame varsti teleekraanil särama ja Wandaga jõuame veel koos kõike teha."

Samuti selgub, et lauljad on hoidnud omavahel sidet ka peale saadet. "Neljakesi me ei ole veel kuskil hänginud, aga peale seda saadet oleme küll palju kokku puutunud. Kas siis sõpradena või tõepoolest oleme mingit tööd koos teinud," selgitab Männiste.

Andreas Pall lisab: "Äkki teeme tõesti mingi hetk staarisaate kaheksanda hooaja klassikokkutuleku."

Kuidas meenutavad kaheksanda hooaja finalistid nende enda läbitud eelvoore ning millist nõu jagavad nad noortele superstaarideks pürgijatele, vaata täpsemalt juba videost!