Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Rein Rannap Liis Lemsalule superstaarisaate esimeses voorus: mina ütlen sulle küll ei, aga…

Pärast superstaarisaate esimest hooaega tabas Eestis justkui kullapalavik ja uusi superstaare tuli aina peale. Kui noor Liis Lemsalu 2011. aastal esimest korda superstaarisaate kohtunike ette astus, ei osanudki ta aimata, kuidas see kõik lõppeb. Tänane edukas Eesti naisartist ei teeninudki esimese etteastega kolme jah-sõna!

“Superstaarid meenutavad” veebisaates vaatas Lemsalu tagasi oma kõige esimesele etteastele kohtunike ees, kus ta teatas, et just temast peaks saama superstaar, sest ta oli sisemiselt ja vaimselt valmis end näitama. “Tegelikult ma ei olnud! Ma mäletan, kui nad seda küsimust küsisid ja ma mõtlesin, et tegelikult ma ei ole ju. Ma ise ka ei tea, miks ma peaksin saama,” meenutab Liis naerdes.

2011. aastal olid teist hooaega järjest kohtunikud Mihkel Raud, Maarja-Liis Ilus ja Rein Rannap. Lemsalu teenis oma suurepärase etteaste eest küll kollase kaardi, kui Maarja-Liis ja Mihkel olid oma jah-sõna öelnud, kuid Rannap miskipärast Liisi etteastega rahule ei jäänud. 

“Sa oled kohutavalt ilus ja fotogeeniline kindlasti,” olid Mihkli esimesed sõnad pärast Liisi etteastet.

Juhuslikult helises keset esinemist Liisil ka veel telefon, mis noore neiu korraks täitsa ära ehmatas. “Kes sulle helistas?” küsis Raud, mille peale Liis vaprat nägu tegi, et ei helistanudki keegi.

Mihkel Raud otsustas seepeale ise kõnele vastata. “Tere! Tahtis sulle edasi öelda, et Liis sai edasi. Sa päästsid ta totaalselt. Ta oli täelikus hävingus juba, aga siis sa helistasid ja siis ta kuidagi kogus ennast,” lõõpis ta.

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker