Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Ott Lepland annab uutele staarisaate osalejatele nõu: tuleb valida lugu, mis…

“Eesti otsib superstaari” kolmanda hooaja võitja Ott Lepland tunnistab, et kuigi uus hooaeg juba käib, siis tema selle vaatamiseni pole veel jõudnud. Ühtlasi jagab ta hüva nõu kõigile uutele osalejatele, milliseid laule tuleks esitamiseks valida.

Nüüdseks on TV3 ekraanile jõudnud “Eesti otsib superstaari” üheksas hooaeg. Ott tunnistab, et ta ei ole veel jõudnud uue hooaja saateid vaadata. “Mida rohkem finaalsaadete poole, seda huvitavamaks läheb. Kui on selgunud 10 finalisti, siis plaanin kindlasti vaadata neid pühapäevaseid otsesaateid.” 

Praeguseks on staarisaatesse jäänud 20 noort ja andekat lauljat. Superstaar Ott annab neile nõu: “Loo valikul tuleks lähtuda sellest, mis iseennast kõnetab ja valida see (lugu -toim.), mis artistis endas emotsiooni tekitab, mitte hakata mõtlema selle peale, mis publikule või teistele meeldib.”

Oti sõnul on tal siiani meeles võidujoovastus, mida ta tundis, kui mees krooniti 2009. aastal Eesti kolmandaks superstaariks. “Sellised võimsad momendid jäävad elu lõpuni eredalt meelde. Julgen öelda, et see hetk on kindlasti minu elu üks tippsündmusi.” 

Ott meenutab: “Mäletan, et mina esitasin Eesti publiku jaoks täiesti tundmatut lugu ja see oli David Cooki “Permanent”. See oli selline vokaalne ja suur lugu, mis mind iseennast kõnetas.”

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, milline põnev kontserttuur on aasta lõpus tulemas Ott Leplandil, Eda-Ines Ettil ja Jaagup Kreemil! 

“Eesti otsib superstaari” on TV3 eetris juba pühapäeval kell 19.30! Staarisaate uue hooaja kohta saab lisainfot siit!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker