Reklaam sulgub sekundi pärast

Nostalgialaks! Vaata ja meenuta, kes on läbi aastate superstaarisaate võitnud

Ott Lepland, Liis Lemsalu ja Jüri Pootsmann
Ott Lepland, Liis Lemsalu ja Jüri Pootsmann — FOTO: TV3

Juba eeloleval telesügisel jõuab vaatajateni legendaarse talendikonkursi uus hooaeg ja oodatud saatesse registreeruma kõik muusikaliselt andekad noored. Seniks aga meenutame kaheksa superstaari saate võitnud laulja teekonda võiduni.

Staarisaate on võitnud kahtlemata televaatajate südamed ja lennutanud Eesti muusikamaailmasse hulgaliselt uusi staare ja lauljaid. Telefonihääletusega on välja selgitatud kõik kaheksa senist saate võitjat ehk superstaari, kelleks on Birgit Õigemeel, Jana Kask, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Rasmus Rändvee, Jüri Pootsmann, Uudo Sepp ja Alika Milova.

''Eesti otsib superstaari'' üheksanda saate esimesed eelvoorud toimuvad 6.-7. mail Tallinnas T1 Kaubanduskeskuses; järgnevad eelvoorud kohtunike ees 3.-4. juunil ning 14.-16. augustil ootavad edasi pääsenud superstaariks pürgijaid teatrivoorud.

Eelvoorudes osalemiseks saab täita ankeedi ning leida ka saate kohta lisainfot TV3 kodulehel! ''Eesti otsib superstaari'' üheksanda hooaja võitjale on TV3 poolt auhinnaks 10 000 eurot ning superstaarile kuulub plaadileping maailma suurima plaadifirmaga Universal Music.

Vaata ja meenuta kõikide superstaaride teekonda võiduni lähemalt videost.