Reklaam sulgub sekundi pärast

Margareth Mürk superfinaali eel: tunnen, et pean ennast noore vanuse tõttu rohkem tõestama

2. detsembril toimus Ülemiste Keskuses Star FM jõuluraadio avamine, mille käigus kolm superfinalisti oma suure esinemise eel veidi mõtteid jagasid. Margareth Mürk ütles muu hulgas, et

“Eesti otsib superstaari” 9. hooaja osalejate teekond algas juba kevadel ning saab uhke lõpu 3. detsembril Alexela Kontserdimajas.

Kuidas kirjeldab superfinalist Margareth Mürk oma tundeid ja emotsioone üks päev enne tähtsat esinemist? „Praegu on väga rahulik, süda on hästi soe. Nii tore oli näha kõiki meie toetajaid. Ja superfinaali osas...ma ei tea, närvi ei ole, tunnen end hästi ja ootan juba lavale saada.”

Arusaadavalt on nii Margarethi, Anti kui ka Robin Kristoferi jaoks möödunud viimased nädalad väga tihedalt: proovid, esinemised ja kõik muu. Kas täna õhtul saab vähemalt natukenegi rahulikumalt võtta ja ennast n-ö korraks välja lülitada ning mõtteid koguda? „Jah, ma saan küll puhata. Tahaks tõesti aurusaunas ära käia, natuke oma hingamisteid avada ja kindlasti peab ka natukene harjutama, sest homme on siiski superfinaal. Aga täna meile antakse võimalus puhata ka ikka.”

Margarethi puhul ei saada üle ega ümber tema vanusest – alles 16-aastane. Kas ta ise usub, et see võib talle kokkuvõttes pigem kasuks tulla, et inimesed ja hääletajad seetõttu võib-olla rohkem kalduvad tema poolt hääletama, või on see juba natuke tüütuks muutunud? „Alguses oli natuke hirmuäratav, et kogu aeg oli see vanus mängus. Et kas tõesti on siis niimoodi, et kuna ma olen nii noor, et siis ei saa siin saates osaleda või kuidagi jõuda kusagile. Aga nüüdseks kui ma olen juba superfinaalis, siis tegelikult see ja kommentaarid ei häiri mind. Pigem olen saanud enesekindlamaks, et issand, kui äge: tõesti on niimoodi, et ma olen 16 ja olen praegu siin. Küll aga tunnen, et pean ennast võib-olla natuke rohkem tõestama kui teised.”

Mida võib sõltumata superfinaali tulemusest Margarethilt tulevikus oodata? Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad