Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Mäletad? Luisa sai staarisaates ootamatut tagasisidet: eriline julgustükk ja arrogants!

2007. aastal saates “Eesti otsib superstaari” teise koha saanud Luisa Värk astus esimest korda kohtunike ette Kate Bushi looga “Wuthering Heights”. Esimese jah-sõna sai Luisa Rein Rannapilt, kes ütles, et tema kõhutunde järgi ütlevad kaaskohtunikud Heidy ja Mihkel Luisale “ei”. Selline eelarvamus Mihklile ja Heidyle aga sugugi ei meeldinud.

“Saage tuttavaks: vanust ainult 20 aastat, laulustaaži tervelt 17.” Nii juhatati saates “Eesti otsib superstaari” 2007. aastal sisse Luisa Rõivase (toona Luisa värk) osalemine.

“Ma isegi ei oska öelda, miks ma olen nii palju aega laulmisele pühendanud. Ma olengi alates 3. eluaastast laulnud. Ma ei kujutaks ette, et ma ei laulaks. See ei ole nii, et ma jätan laulmise maha. Vahel käib inimestele täiega närvidele, et ma koguaeg ümisen ja laulan, aga samas mulle on üks sõber öelnud, et alati kui ta mulle külla tuleb ja kui Luisa kodus ümiseb, siis on vähemalt hea kuulata, et ta peab viisi, sest tavaliselt inimesed ümisevad täiesti valesti kaasa.”

“Vauu!” ütles Mihkel Raud teada saades, milline laul Luisa suust kohe kõlama hakkab.

“Okei, mina ütlen sulle jaa, teades üldiselt, tundes kõhutundega, et mu kaaslased ütlevad sulle vist ei,” ütles Rein Rannap, saades nii Mihkel Raualt kui Heidy Purgalt üllatava reaktsiooni: mis mõttes?!

“Sa tunned ennast hästi, kiirgad meisse mõnusalt, see oli kõik väga hea. Ainult et kahju, et see kõik ära kadus kui sa laulma hakkasid. See, mida sa laulsid, ei olnud üldse sina ise,” lütles Rannap Luisale ja lisas, et tahab teda näha ka järgmistes voorudes. Sama kinnitasid ka Raud ja Purga.

“Sa laulad väga hästi. See oli eriline julgustükk, eriline arrogants ja eriline nahaalsus tulla siia ja laulda Kate Bushi, aga sa said sellega väga hästi hakkama,” ütles Raud.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker