Reklaam sulgub sekundi pärast

Magusvalus lõpp: Marta Lotta Kukk avaldas, mida ta superstaarisaatest igatsema ei jää

Tänavu "Eesti otsib superstaari" saates kõigi televaatajate südamed vallutanud Marta Lotta Kukk jagab toredas videos asju, mida ta kohe kindlasti saateperioodist igatsema ei jää. Näiteks kuuluvad nende tegevuste alla pidev raseerimine ja pingeliste pühapäevade üle elamine.

Lisaks kehakarvade eemaldamisele ja pikkadele võttepäevadele viskab staarisaates viiendaks jäänud Marta Lotta veel ka nalja, kuidas ta ei jää igatsema 3000 eurot, sest selle sai ta juba kätte. Nimelt võitis just tema Tpileti auhinnamängu, kus ta osutus rahvalemmikuks.

Vaatamata sellele, on videos välja toodud ka terve hulk asju, mida Marta Lotta jääb hoopiski igatsema, nagu näiteks kuulsus, fännidega kohtumised, teised finalistid ja looomulikult esinemised.

Videoga teeb Marta Lotta teatavaks ka suure uudise: juba õige pea on oodata tema esimest avalikku kontserti! "Igatsuste listi võiks täiendada veel palju, et see postitus liialt heietavaks ei muutuks, siis lepime kokku, et nutame koos 28. detsembril, kui ma oma esimese avaliku laivi teen!" kirjutas Marta Lotta oma postituse juurde. Vaata lisainfot Marta Lotta kontserdi kohta SIIT!

Pöördusime ka Marta Lotta enda poole kommentaari saamiseks ja lisame selle juurde esimesel võimalusel.

Vaata lõbusat videot!

Kommentaarid puuduvad