Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuldsõrmused teemantidega – elegantsi ja luksuse sümbol!

Sisuturundus

sõrmused
Given.ee

Kuldsõrmust teemandiga peetakse elegantsi ja luksuse sümboliks. Kuigi tänapäeva naised hellitavad end üha enam omanäoliste ehetega, kinkisid naistele teemantsõrmuseid
varem vaid mehed abieluettepaneku kavatsusega.

sõrmused
Given.ee

Nagu juba mainitud, kingitakse naistele tavaliselt kihlumise ajal teemantidega kuldsõrmuseid. Antropoloogid usuvad, et see traditsioon sai alguse Rooma kombest, mil naised kandsid oma mehele truuduse märgiks väikeste võtmetega sõrmuseid. Esimene teemantsõrmus kingiti aastal 1477, kui Austria hertsog Maximilian abiellus oma kihlatu Burgundia Maryga. Sellest ajast alates on teemantidega kihlasõrmused muutunud tõeliseks sensatsiooniks Euroopa aristokraatide ja kuninglike perekondade esindajate seas.

Teemandid on igavesti!

Teemantidel on pikk ajalugu kaunite ihaldusobjektidena. Teemant peab palju „läbi elama“, enne kui see poe vitriinile jõuab. See moodustub sügaval maapõues äärmise kuumuse ja rõhu all. See paiskub tugeva surve tõttu ülespoole, kuni jõuab maapinnale või selle lähedale. Teemant on vääriskivi, kuna ta on haruldane ja tema kogus on piiratud. Teemante lõigatakse ja poleeritakse, kuni selle loomulik ilu paistab läbi. 

Maailma armastus teemantide vastu sai alguse Indiast, kus teemante koguti riigi jõgedest ja ojadest. India teemandid leidsid koos teiste eksootiliste kaupadega tee Lääne-Euroopasse ning 1400 aastatel muutusid teemandid Euroopa eliidi moekateks aksessuaarideks. Moodsa teemandituru lugu saab tegelikult alguse Aafrika mandrilt teemantide avastamisest 1866. aastal Lõuna-Aafrika Vabariigis Kimberleys. Ettevõte De Beers, kes kontrollis enamuse sealseid teemantide kaevandusi, hakkas kasutama loosungit „ A Diamond is Forever“ , mis oli väga edukas ning sellest loosungist on saanud avalikkusele inspireeriv lubadus, et teemantkihlasõrmus on sama tugev ja igavene kui kalliskivi ise. Sellest loosungist on saanud inspiratsiooni samanimeline romaan, film, mitu laulu ja muusikaalbum. See sümboolika on jätkunud tänapäevani, kuid mõned inimesed usuvad, et kuldne teemantsõrmus on lihtsalt ilus, elegantne, rikkuse ja staatuse sümbol, mis sobib suurepäraselt kihlumiseks või abieluks.

Teemantsõrmused on muutunud keskkonna- ja tarbijasõbralikumaks

Tänapäeval on väga aktuaalne teema keskkonnasõbralikkus ja jätkusuutlikkus, ning seetõttu on ka laboris kasvatatud teemandid üha rohkem populaarsust kogunud. Ka Givenil on oma laoboris kasvatatud teemantide kollektsioon STARDUST. Labori kalliskive kasvatatakse rangelt kontrollitud laborikeskkonnas, kasutades arenenud tehnoloogilisi protsesse, mis dubleerivad tingimusi, milles teemandid looduslikult maakoore all tekivad. Neil on identsed füüsikalised, keemilised ja iseloomuomadused. Mõned laboris kasvatatud teemantide eelised võrreldes looduslike kividega: on heledamad ja selgemad tänu kontrollitud tehnoloogiale; keskkonnasõbralikumad; suurema kättesaadavusega vormi ja hinna osas.  Seega, tegelikult ei ole neil peale kujunemisloo ja vanuse erinevusi, vaid pigem inimeste emotsionaalne pool, kanda kaevandatud teemantidega ehteid. Miks mitte kasutada võimalust ja soetada soodsama hinnaga kvaliteetsed laboris kasvatatud teemantidega ehted!

sõrmused
Given.ee
sõrmused
Given.ee
sõrmused
Given.ee

Teemantidega kuldsõrmus on ajatu väärtus

Ükskõik, kas teemantsõrmuseid peetakse sümboolseks või lihtsalt maitsekaks ehteks, üks on kindel: neid hinnatakse alati. Seda enam, et teemante saab sättida mitte ainult klassikalise kollase, vaid ka valge ja punase kullaga sõrmustesse, nii saad luua oma maitsele vastava ehte, säilitades samal ajal kulla kui materjali vastupidavuse, eelkõige kulumiskindluse.

sõrmused
Given.ee
sõrmused
Given.ee

Kas soovite kinkida sõrmust kallimale? Kui soovite olla kindel oma kallima maitses, ärge riskige ja minge koos juveelipoodi! Statistika näitab, et paarid valivad kihlasõrmuseid üha enam koos.

Kui aga te ei leia aega koos juveelipoodi külastada? Soeta imeline ehe mugavalt ja kiirelt GIVEN e-poest www.given.ee! Siit leiate suurepärase kvaliteediga kollasest, valgest ja punasest kullast sõrmuseid teemantide ja muude vääriskivikombinatsioonidega. Kingi endale või oma partnerile suurepärane kingitus – briljantidega kuldsõrmus

GIVEN-i pakkumised detsembris:

WOW-eripakkumine teemantidega ehetele –40%.

Kehtib kuni 7. jaanuarini 2024.

Kuni 17.detsembrini 2023

  • Kõik kuldehted –30%
  • Kõik hõbeehted –35%
  • Brändid Robur, Opla, Lilly Spring ja Due –20%

Pakkumised kehtivad kõigis GIVEN-i kauplustes ja e-poes.

Kommentaarid puuduvad