Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Karl-Erik Taukari esimene bänd sai inspiratsiooni solgiämbrist: lõpuks ma saan sellest rääkida!

“Stuudio” saates käis külas tõeline superstaarisaate veteran Karl-Erik Taukar, kelle tähelend sai alguse 2012. aastal. “Mul tegelt väike õde käskis minna,” muheleb mees.

“Ma koguaeg lükkasin seda edasi, aga tema süstis minusse viimase usu. Praegu neid vanu klippe vaadates juba vererõhk tõusis ja mis tunne veel siis oli… See oli uskumatu kogemus ja see, et ma finaali jõudsin, oli minu jaoks tol hetkel väga suur asi!” meenutab Taukar heldimusega.

Saates näidati ka avalikkusele seni avaldamata klippe 15 aasta tagusest ajast, kui Karl-Erik oma esimese bändiga esines. Kollektiiv kandis eriti jaburat nime Sölgie Ämbor. Kust selline nimi? “Me sõime koguaeg Peetri pitsat poistega ja istusime Kunderi pargis ja mõtlesime, et kuidas kõht seestpoolt välja näeb? Keegi pakkus, et see näeb välja nagu solgiämber ja sellest siis derivaat, kuna meil olid ikkagi rahvusvahelised kavatsused,” räägib bändi ninamees Taukar.

Ent sellega veel üllatused ei lõppenud! Nimelt andis saatejuht Eero Reinu Taukarile kollase kaardi ja koos sellega võimu ta otsejoones superstaarisaate finaali saata. Seda muidugi juhul, kui Taukarile Reinu laulmine meeldib.

Kas Eero avaldas Taukarile muljet? Kes on Taukari enda lemmiksuperstaar?

Vaata videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker