Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Käbi ei kuku kännust kaugele: milliste staaride võsukesed kandideerisid superstaari saatesse?

"Eesti otsib superstaari" — FOTO: TV3

“Eesti otsib superstaari” saade on jõudnud stuudiovoorudeni ning sadadest lauljatest on sõelale jäänud 20 parimat. Läbi on käidud nii kollaste kaartide kui ka MUBA voor. Toome teieni ülevaate, milliste staaride võsukesed kandideerisid superstaari saatesse.

Ruslan Trochynskyi tütar Rute

Terve Trochynskyite perekond on tõeliselt musikaalne – ema Terje on mänedžer ja ka Rute väikevend mängib kitarri. “Uskumatu sa oled 17, aga sul on selline enesekindlus ja seksapiilsus. Kõik on nagu väga õige koha peal,” sõnas Birgit Rute esinemist nähes. Rute sai kohtunikelt kolm uhket jah-sõna.

Ka MUBA voorus üllatas noor lauljatar Mihklit, Birgitit ja Koitu ning sai edasi stuudiovoorudesse ja jätkab saates.

Rute
Rute — FOTO: TV3

Jaak Joala lapselaps Carmen

Carmen Joala on 25-aastane. “Ma mõtlesin, et kui mitte nüüd, siis mitte kunagi,” rääkis ta, miks otsustas saates osaleda. Esimeses voorus tõdesid kohtunikud, et neiu on piltilus ja mõjub väga hästi, kuid nad siiski sooviksid, et ta laulaks veel paremini. Siiski sai ta kaks jah-sõna ning ühe ei. “See kollane kaart on väga oluline minu jaoks,” sõnas Carmen.

Järgnev MUBA voor jäi tema jaoks aga paraku viimaseks. 

Carmen
Carmen — FOTO: TV3

Synne Valtri tütar Sandriin

Sandriin tõdes enne kohtunike ette astumist, et tema üheks suureks eeskujuks muusikamaastikul on tema ema Synne. Ka Synne ise oli tulnud Sandriinile esimesse vooru kaasa elama. Enne kohtunike ette saatmist tegi ema tütrele toetava kalli ning sõnas: “Ole aus!”

“Põhiline on see, et Sandriin peab seda kõike väga-väga tahtma.”

“Arg ja natuke toores on see kõik,” sõnas Koit peale Sandriini esituse kuulmist. “Kui kaua sa oled muusikaga tegelenud?” Noor muusik tõdes, et väga vähe, aastakene umbes. Kohtunikud sõnasid kui ühest suust, et Sandriini jaoks on ilmselt veel liiga vara. “Kolme aasta pärast ütlen ma sulle suure tõenäosusega jah, aga täna ütlen ei,” ütles Mihkel. 

Sandriin kahjuks kollast kaarti ei saanud ning tema jaoks jäi esimene voor ühtlasi ka viimaseks. 

Sandriin
Sandriin — FOTO: Kuvatõmmis saatest

“Eesti otsib superstaari” on tasuta nähtav TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker