Reklaam sulgub sekundi pärast

Põnev! Vaatajate ette jõuab seriaali „Armastus“ kauaoodatud teine hooaeg

Pilt: pressifoto
Pilt: pressifoto

Juba täna, 12. detsembril, jõuab uue põlvkonna teleteenusesse Go3 teleseriaali „Armastus“ teine hooaeg. 

Kirglike tegelaskujude ja ootamatute süžeepööretega romantikasarja teine hooaeg jätkab tempokat ning põnevat lugu miljonär Kivi tütre Sandra ja lihtsa maapoisi Martini teineteise leidmisest.

Peale esimese hooaja lõpus toimunud õnnelikke pulmi, ei jõua noorte kooselu rahulikku abielusadamasse, vaid saatusel on neile ja nende lähedastele varuks rida katsumusi ja lööke, mis näivad noori lõplikult lahku viivat. Seriaali närvekõditav tegevus toimub nii Tallinnas kui ka kandub Londonisse.

„Armastus on teema, mis otsib vastuseid ja esitab küsimusi igavesti. See ongi selle sarja saladus. Mul on hea meel, et selle sarjaga said vaatajatele omaks ka uued tulijad nagu Oskar Seeman, Lisabet Loigu, Grete Paia, Desiree Mumm ja paljud teised,“ ütles režissöör Henrik Norman. „Uuel hooajal on oodata palju ootamatuid pöördeid ja ka uusi tegelasi. Armastust on kõikjal – ilusates kaadrites õhus, veepeal, kasarmus, voodis ja ka Londoni tänavatel.“

Kõlavad lasud, surmaval kiirusel kihutavad autod pühitakse teelt, vahupritsmeis lõikavad laineid võimsad kaatrid, taevas tuiskavad reaktiivhävitajad ja kogu selle verdtarretava seikluse muudab senikogematuks naudinguks naiselik ilu ning mehelik soov elult peavõit pälvida. Kas see ka õnnestub, annab vastuse menuseriaali teine hooaeg.

Sütitava armastusloo toovad ekraanile Marko Matvere, Pääru Oja, Lisabet Loigu, Oskar Seeman, Grete Paia, Ken Rüütel, Nils Mattias Steinberg, Desiree Mumm, Stefani Lehestik, Jonathan Peterson, Vladas Radvilavišius, Kärt Kross-Merilo ja ka inglise noored tipp-näitlejad Seb Callaghan ning Darius Radac. Režissöör on Henrik Normann ja stsenarist Ivo Parbus.

Vaata „Armastus“ esimest episoodi juba täna uue põlvkonna teleteenuses Go3.tv

Vaata ka intervjuud Henrik Normanniga, kes avaldas, mida uuelt hooajalt oodata on!