Reklaam sulgub sekundi pärast

Desiree Mummi vanemad tegid tütre ekraanidebüüdi puhul tähtsa ostu: arvasime, et see on nii suur hetk!

Desiree isa on suur seriaali fänn
Desiree isa on suur seriaali fänn — FOTO: kuvatõmmis

Eile toimus Coca-Cola Plazas uhke "Armastuse" teise hooaja esitlus, kus olid kohal nii seriaalinäitlejad kui ka saate fännid. Ühtlasi olid kohal Desiree Mummi vanemad, kes avaldasid arvamust seriaali kohta, kus nende lapsel on kandev roll.

Desiree tunnistab, et esimest hooaega ühiselt vaadates olid tal väga ärevad tunded, sest ta ei teadnud, mida oodata. "Teine hooaeg ma olin rollis paremini sees, oskasin paremini valmistuda ja loodetavasti on seda ka ekraanilt näha," ütleb ta.

Oma emalt on Desiree pärinud kindlasti emotsionaalsuse ja isalt kaalutletuse. Millised emotsioonid valdasid tema vanemaid aga siis, kui nad oma tütart eelmisel aastal esmakordselt suurel ekraanil nägid? "Väga tore tunne oli. Ikkagi enda tütar ekraanil, väga tore oli. Ta on väiksest saati armastanud esineda. Kui ma praegu vaatan TikToki, kus filmitakse ka oma lapsi, siis ma mõtlen, et kui kahju, et tollel ajal ei olnud seda. Desiree oli hästi suur esineja juba titest saadik!" tunnistab Desiree ema.

Desiree isa sõnul hakkas nende jaoks "Armastuse" ettevalmistus uue suure diagonaaliga televiisori ostmisega. "Me arvasime, et see on nii suur hetk, et seda lihtsalt peab vaatama suurelt ekraanilt. Tõsi on, et kui tuli esimene osa, siis tuli ka suur telekas. Oleme ääretult uhked ja imetleme Desiree arengut, kuidas ta on suutnud seda rolli kanda ja kui palju ta on vaeva näinud selle nimel, kui hästi ta on hakkama saanud sellega. Esimene hooaeg oli hea, aga esimest ei saanud millegiga võrrelda. Teine hooaeg on palju parem! Ootame suure põnevusega igat uut osa," kinnitab Desiree isa. 

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad