Reklaam sulgub sekundi pärast

8  põhjust miks tulla sõbrapäeva tähistama romantilisse pankranniku paradiisi Saka Mõisa! Võida imeline majutus DBL de LUXE toas!

Sisuturundus

sõbrapäeva
Saka mõis - tule sõbrapäeva tähistama! — FOTO: saka mõis

Lummavalt kaunis loodus, lõputu merevaade ja asukoht – enam kui 20 meetri kõrgusel pankranniku serval asubki Saka mõisakompleks. Saka Mõis on armastatud ja hinnatud just erilise asukoha, privaatsuse ja erinevate võimalustega. Üllata oma kallimat valentinipäeva puhul mõnusa lõõgastusega Saka Mõisas. Külastajate käsutuses on nii luksuslikku majutust pakkuv härrastemaja kui 29 toaga hotell, mille juurde kuulub ka privaatne mini-SPA saunade ja basseini ning erinevate wellnesshoolitsustega.

8  põhjust MIKS tulla sõbrapäeva tähistama Saka Mõisa!

1. Me üllatame!

Vaid 14. ja 15.veebruaril majutuvaid kliente ootab Saka Mõisas tubades väike sõbrapäeva üllatus.

sõbrapäeva
Saka mõis - tule sõbrapäeva tähistama!

2. Hellita oma maitsemeeli üle Eesti palju kiidetud Härrastemaja  À la carte restoranis.

Saka Mõisa restorani selle hooaja uus menüü on saanud tõeliselt palju kiidusõnu.

Kui Sa hindad eriliselt häid maitseid, siis Sa lihtsalt pead seda ise proovima.

Külaliste käsutuses on kolm võlvitud lagedega saali. Ettetellimisel on pidulikke lõuna- ja õhtusööke ning peolaudu võimalik katta ka balli- ning kaminasaali.

Saka mõisa restoran on üle Eesti tuntud väga maitsva söögi poolest, seega soovitame oma tulekust ette teatada ja restoranis laud broneerida.

Sõbrapäeva soovitus! Telli puuvilja- või À la carte menüü suupistevalik mugavalt tuppa. Tutvu menüüga siin: https://www.saka.ee/restoran/a-la-carte-menuu/

3. Wellness hoolitsustega privaatne spaa

Hubane Saka Mõisa spaa pakub lõõgastavat naudingut igaühele. Spaa asub hotellimaja läänetiivas, peites endas suure valiku wellness hoolitsusi, massaaže , kapselhoolitsusi, soolakambrit, aurusauna, leilisauna, suurema ja väiksema basseiniga mõnusate lamamistoolidega ala. Kliendid hindavad meie spaad just seetõttu, et planeerime hoolikalt spaa broneeringuid, tagadaes niimoodi rahulik nauding. Tutvu hoolitsustega siin: https://www.saka.ee/spaa/hoolitsused/

4. Majutus luksuslikus Härrastemajas või Hotellimajas.

Saka mõisakompleksi kuulub 29 toaga Hotellimaja, mille läänetiib peidab endas lõõgastavat spa- ja basseiniala, koos mitmete erinevate hoolitsustega

2010. aastast on külalistele pärast restaureerimist avatud ka põlispuude varjus paiknev Saka mõisa härrastemaja. See villalaadne hoone erineb oluliselt enamikust Eesti mõisatest ning võis oma valgustorniga olla eeskujuks 30 aastat hiljem naabrusesse ehitatud ja enne Teist Maailmasõda Eesti Riigivanema suveresidentsina kasutatud Oru lossile, mis tänaseks on säilinud vaid piltidel.

Itaalia renessansiarhitektuuri meenutavas härrastemajas on külaliste kasutuses 1 ajastutruu sisustusega sviit, 3 junior sviiti ja 8 üksteisest erinevat mõisastiilis sisustatud tuba. Härrastemajas on kokku 12 tuba.

5. Valikus on mitmeid erinevaid majutuspakette!

Sõltuvalt sellest, kas Sinus on seiklejahing, gurmaan või spaa nautleja saad valida endale sobiva paketi: https://www.saka.ee/paketid/

6. Loodus ja lummavad vaated

Eelkõige paelub Saka mõis oma asukohaga Põhja-Eesti pankrannikul keset iidset parki, 70 aastat tagasi loodud Ontika maastikukaitseala läänepiiril. Pargipaviljon, lehtla ja arvukad pingid pargiteede ääres võimaldavad omaetteolemist, nautida rahu ja vaikust. Kõrgel pankranniku serval, kust ühelt poolt paistab Kunda ja teiselt poolt Sillamäe. Ürgne pankranniku alune mets ja loodusvaated, lähedal asuv Aa rand ja sõnajalad.

Pargiteed viivad külastajaid Kivisilla valgustatud joaastangute juurde ning mereranda laskuvate treppideni. Sõjaväe prügimäena kasutatud endisesse kruusakarjääri rajatud laululava on kujunenud Ida-Virumaa laulupäevade ja arvukate välikontsertide kohaks.

sõbrapäeva
Saka mõis - tule sõbrapäeva tähistama!
sõbrapäeva
Saka mõis - tule sõbrapäeva tähistama!

7. Meie lähedal on palju avastamist

Kui ajalooline mõisakompleks, iide mõisapark, pankrannik on üle vaadatud, siis on aeg tutvuda teiste vaatamisväärsustega meie lähedal. Ida-Virumaa on seiklusmaa! Avasta, seikle ja siis tule naudi neid hetki, kus aeg jääb seisma meie juures nautides head majutust, suurepäraseid toiduelamusi ja privaatset spaad. Meie kodulehelt leiate suure valiku vaba aja veetmiseks!

8. Kinkekaart

Saka Mõisa kinkekaart on hea mõte, kui tahad teha kellelegi meeldiva üllatuse või mõnusa kingituse. Kinkekaardi saad teha vääringus, mille määrad ise. Muuda mis iganes tähtpäev kalli inimese jaoks eriliseks.

Saadame kinkekaardi firmaümbrikus Sinu poolt soovitud aadressile. Tule, lepime eelnevalt kõiges kokku. Soovi korral pakume ka e-kinkekaarte, mida saadame Teie poolt määratud e-posti aadressile.

Saka mõis on suurepärane koht nii romantikutele minipuhkuseks, peredele koos lastega, seltskondadele, meeskondadele, suurematele seltskondadele – sündmuste korraldamiseks või pidulike tähtpäevade tähistamiseks.

Siin kohtuvad lummavad vaated, ürgne loodus ja iidne mõisapark, seiklusterohke pankranniku all asuv rannaala, lõõgastavad hetked ja suus sulavad maitsed

Ootame Sind! Broneeri talvine puhkus SIIT

TV3.ee instagramis on Armastusekuu raames võimalik võita üks öö imelises Saka mõisas. Auhinna väärtus 130 €!

Auhinnaks on majutus Saka Mõisa Hotellimajas DBL de LUXE toas.

  • buffet-hommikusöök
  • sauna- ja basseiniala külastus 1,5 tunni vältel
  • tasuta wifi ja parkimine

Tubades on olemas ka hommikumantlid. Check-in on alates kella 15.00, check-out kell 12.00. Palume kõik spaahoolitsuste ajad ette broneerida.

Tule arva, kes on pildil ja võida! Mäng on lõppenud!

Tutvu imelise Saka mõisaga lähemalt galeriist.

Kommentaarid puuduvad