Reklaam sulgub sekundi pärast

“Armastuse” režissöör avaldas näitleja nime, kes üllatab vaatajaid teises hooajas: ta ise avaldas soovi seriaalis kaasa lüüa

Henrik

Täna jõuab Go3 voogedastusplatvormile uus "Armastuse" seriaali hooaeg. Režissöör Henrik Normann avaldas, et teises hooajas lööb kaasa uue tegelasena näitleja Pääru Oja.

Eesti näitleja Pääru Oja on mänginud erinevates Eesti seriaalides ja filmides, aga viimasel ajal kaasa löönud ka suurtes välismaistes produktsioonides. See pole Päärut aga välismaale lõplikult meelitanud, sest teda saab näha kodumaise seriaali "Armastus" teises hooajas. 

"Ta vaatas esimese hooaja ära ja ütles mulle, et ma tahan selles kaasa lüüa," ütles Normann suvisel võttepäeval Pärnus. "Talle meeldis, et siin on lugu ja siin on sellist tegevuslikkust. Ta ütles, et tahab tulla siia lustima," meenutas režissöör Pääru Oja sõnu. 

Normanni sõnul on ta väga õnnelik, et Pääru seriaalis kaasa lööb. Pääru sobivat suurepäraselt oma rolli. "Ta täiendab ja mõtleb kaasa," rääkis Normann, et näitleja aitab ka võtteplatsil kaasa mõelda. 

Kõige tihedamalt tuleb näitlejal seriaalis koostööd teha noore näitlejanna Lisabet Loiguga. Normanni meelest saavad nad väga hästi koos hakkama võtteplatsil. 

Vaata intervjuud Henrik Normanniga ning kaadreid "Armastuse" seriaali suviselt võtteplatsilt Pärnust:

Kommentaarid puuduvad