Reklaam sulgub sekundi pärast

Armastus tööpostil: tuntud paarid, kes töö kaudu teineteist leidsid

armastustoopostil
TV3

Töö moodustab meie igapäevaelust väga suure osa ja viib kokku paljude erinevate inimestega, mistõttu pole üllatav, kui just tööpostil oma armastatut kohatakse. Ka mitmete tuntud paaride armuleek on just tööpostil lõkkele löönud.

Saara ja Märt Pius

Näitlejad Saara Kadak ja Märt Pius kohtusid kaheksa aasta eest kodumaise menufilmi "Nullpunkt" võtetel. Filmis mängisid nad koolinoori, kes teineteisse armusid. Tunded tekkisid noortel ka päriselus, sest 2015. aastal tulid Saara ja Märt esmakordselt avalikuse ette paarina. 2019. aasta suvel sõudsid noored abieluranda.

2018. aastal said Saara ja Märt esmakordselt lapsevanemateks, kui nende perre sündis tütar Susanna. 2020. aastal sündis nende perre pisipoeg, kelle pandi nimeks Mihkel.

MärtjaSaara
Pressimaterjalid

Grete ja Ergo Kuld

2017. aasta kevadel teatas näitleja Grete Klein, et tema ja teleprodutsent Ergo Kullast on saanud paar. Ergo ja Grete kohtusid esimest korda teleseriaal "Padjaklubi" castingul. Paar on tunnistanud, et juba esimesest hetkest tundsid nad tugevat vastastikust tõmmet.

Grete ja Ergo kihlusid 2018. aasta jõuluõhtul ja nende pulmad toimusid 2020. aasta 26. juunil. Nende perre sündis 2019. aastal tütar Saara, kes saab 13. märtsil kolme aastaseks. 

GretejaErgo
Taavi Sepp/Delfi

Kadri ja Meelis Rämmeld

2014. aasta suvel esietendus Ugala teatris lavastus "Mere märgid", kus näitlejad Kadri Adamson ja Meelis Rämmeld mängisid armunuid noori. Kirglikud tunded ei jäänud vaid lavalaudadele. Sama aasta sügisel teatas Kadri, et on oma endisest elukaaslasest lahku läinud ning kinnitas suhet lavapartneri Meelis Rämmeldiga.

2016. aastal näitlejad abiellusid. Rämmeldite perre sündis 2017. aasta suvel poeg, kellele pandi nimeks Ruts.

Kadri ja Meelis
Gabriela Liivamägi/Ugala

Birgit ja Indrek Sarrap

Muusikute Birgit ja Indrek Sarrapi armuleek lõi samuti lõkkele tööpostil, kuid tegemist ei olnud armastusega esimesest silmapilgust.

2011. aastal sai avalikuks, et lauljanna ja "Eesti otsib superstaari" esimese hooaja võitja Birgit Õigemeele uueks kaaslaseks on muusikaärimees Indrek Sarrap, kes oli toona eelkõige tuntud tüdrukutetrio Violina muusikamänedžerina.

Birgiti sõnul olid nad Indrekuga tuttavad juba kaks aasta enne seda, kui teineteisse armusid. Indrek on rääkinud, et neid viis kokku jõulukontsertide sari "Jõulud südames", kus Birgit oli üks artiste. 2015. aastal abiellusid Birgit ja Indrek eksootilisel reisil Tais.

2013. sündis nende perre poeg Simeon ja 2016. aastal nägi ilmavalgust tütar Helin.

BirgitJjaIndrke
TV3

Ksenja Balta ja Andrei Nazarov

Eesti kergejõustiklane Ksenija Balta abiellus 2018.aastal oma pikaaegse treeneri, 22 aastat vanema Andrei Nazaroviga.

2008. aastal kinnitasid Ksenja ja Andrei juba pikemat aega levinud kuulujutte, et nende vahel on midagi rohkemat, kui pelgalt treeneri ja sportlase suhe. Paar on rääkinud, et esmakordselt kohtusid nad 2005. aastal ning tõmme teineteise vastu oli esimesest hetkest vastastikune.

Eelmise aasta veeburarikuus sündis nende perre pisitütar, kellele pandi nimeks Kira.

Ksenjia Balta ja Andrei Nazarov
Ksenjia Balta ja Andrei Nazarov — FOTO: Raigo Pajula, Presidendi kantselei

Getter Jaani ja Ott-Sander Palm

Lauljatar Getter Jaani osales 2011. aastal saates "Tantud tähtedega", kus tema tantsutreeneriks ja -partneriks oli peotantsija Ott-Sander Palm. Noortevahelist keemiat võis näha iga televaataja, mistõttu hakkasid kiiresti levima kuulujutud, et tantsupaar on enamat kui lihtsalt sõbrad. Kuigi saate ajal lükkasid noored kõik kuulujutud ümber, ei jäänud tunded siiski pelgalt tantsuplatsile, sest juba 2012. aasta alguses tunnistas Getter, et neist Ottiga on tõesti saanud paar ka päriselus.

Noorte perre sündis 2019. aasta kevadel tütar Emily.

OttjaGetter
TV3

Argo Ader ja Maarja Kerner-Ader

Võrkpallur Maarja Kerner ning kulturist ja jõusaalitreener Argo Ader tutvusid esmakordselt just treeningsaalis. Avalikkuse ette tuli paar esmakordselt 2012. aastal.

2016. aastal Maarja ja Argo kihlusid ning 2018. aasta augustis sõudsid nad abieluranda.

Aderite peres kasvab kolm last. 2018. aastal sündis perre poeg Ron Braiton ning 2020. aastal kaksikud Trevon ja Roven.

ArgoAder
Erakogu