Kodus mõnulemiseks stiilne kotttool!

Sisuturundus

pusku pusku
Pusku Pusku — FOTO: Pusku pusku

Jätkame TV3.ee portaali esimese sünnipäeva tähistamist ja ikka lõbusas võtmes. Käima läks sünnipäevanädala viimane pildimäng, kus tuleb ära arvata, milline tuntud inimene on pildil. Nagu kirsiks tordil on auhinnaks ülimõnus ja stiilne kotttool Pusku Pusku poolt.

Portaalil on jälgimiseks oma kontod Facebookis TV3 portaal ja TV3 Play Eesti ning Instagramis TV3.ee, kui sa armastad Youtube´i kasutada, siis sealt leiad samuti TV3portaali konto. Vali endale meelepärane kanal välja, sest muidu on oht põnevatest sündmustest ja toredast meelelahutusest ilma jääda.

Sünnipäeva pildimäng toimubki seekord TV3.ee Instagramis, kus kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Pusku Pusku poollt poroloon täitega kotttool OM135 Waves, väärtusega 309 €. Võitjal on võimalik endale meelepärane värv ise valida.

Poroloon täitega kotttool Om – see on täiesti uus lõõgastuskogemus, tõeliselt luksuslik pehmus ja mugavus. Pehme poroloon täide garanteerib super mugavuse ja lõõgastuse! OM-135 läbimõeldud ja vastupidav lahendus sobib ideaalselt koju, kontori, lasteaeda või kooli. Kotttool on pakendatud vaakumiga ja enne kasutamist oodake 24 tundi, et poroloon taastuks täielikult. Peale seda on 100% mugavus garanteeritud!

kotttool
Pusku Pusku — FOTO: Pusku Pusku kotttool
kotttool
Pusku Pusku kotttool
kotttool
Pusku Pusku kotttool

Mäng on lõppenud!

Sünnipäevanädala kolmanda pildimängu leiad TV3.ee Instagramist!

Kommentaarid puuduvad